Saç Modelleri

Bu Yazı Sallayacak En Trend 8 Saç Kesimi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün ünlü stilistlerin gözünden 2017 yazının en trend saç kesimlerini inceleyeceğiz. Eğer yaza yenilenerek girmeye hazırsanız, yazın trend kesimlerini inceleyerek buna saçlarınızdan başmamanız için hiç bir sebep yok!

1) Omuz Hizasında Bob Kesimler

Müşterileri arasında Jennifer Lopez, Emmy Rossum ve Chrissy Teigen gibi ünlüler bulunan kuaför Juan Carlos Macique, altlara atılan katların modele hareket ve boyut kazandırdığınığını böylece çok daha simetrik bir kesim ortaya çıktığını söylüyor.

2) Açılı Bob Kesimleri

Ünlü stilist Michelle Forst Vincent bu kesimin hem seksi hem de sevimliliği aynı anda yansıttığını söylüyor.

3) Hacimli Pixie Kesimleri

Michelle Forst Vincent bu kesimin çok temiz kesilmesi gerektiğini ve şeklini korumak için sık sık uçlarından aldırmak gerektiğini söylüyor.

4) Göğüs Hizası Katlı Kesimler

Bu saç kesiminde çenenin altından başlayarak uçlarına doğru incelen uzun katlar sayesinde hem doğal hem de feminen bir hava vardır.
Bu modeli yaptırırken katların yüzünüzü tam olarak saracak ve çerçeveleyecek şekilde kesildiğine emin olun. Bu modele tam olarak ulaşmanın anahtarı buradan geçer.

5) Belli Belirsiz Katlar

Belli belirsiz katlar hem oldukça şık hem de birçok saç ve yüz tipine uygundur.

6) Kıvırcık Bob Kesimleri

7) Uzun, Yumuşak Katlı Kesimler

Eğer uzun saçlara sahipseniz ve saçlarınızı kısaltmadan modelinizi değiştirmek istiyorsanız bu modeli düşünebilirsiniz.

8) Yüzü Çerçeveleyen Perçemler

Gözlerinizi ve dudaklarınızı ön plana çıkarmanın en kolay yolu yüzünüzün merkezinden, yüzünüzü çerçeveleyen bir perçem kullanmaktır.
Bu yazın trendlerinden biri olan bu modeli denemeye ne dersiniz?

Kesim yaptırmaya emin değilseniz, hızlıca yapabileceğiniz model önerileri için yaz saç modelleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Merak ettiklerinizi yorum olarak sorabilirsiniz 🙂


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir