Saç Modelleri

Yağlı – Kirli Saçlar İçin Pratik Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bazen bazı sebeplerden dolayı ya da yorgun olduğunuz için saçlarınızı iki – üç gün üst üste yıkamadığınız zamanlar olabilir. Böyle zamanlarda saçlar çabucak yağlanmaya ve kirlenmeye elverişli bir hale gelir. Havadan, yediklerinizden ve daha birçok farklı sebepten dolayı saçlarınız yağlanabilir. Özellikle evden alelacele çıkmanız gereken durumlarda bir de saçlarınızı düşünmek ağır bir külfet oluşturacaktır. Ancak saçlarınız için her zaman bir çözüm vardır, yağlı ve kirli olsalar bile 🙂 Özellikle sabah evden erken çıktığınız durumlarda saçını yıkayıp kurumasını beklemeden çıkmanız hem saçlarınız için hem de sağlığınız için tehlikeli bir durumdur, bu durumun önüne pratik saç modellerini kullanarak geçebilirsiniz. Duş alamadığınız zamanlar aşağıda yer alan pratik saç modellerinden birini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yan Örgü Saç Modeli

Yan örgü saç modeli, saçlarınızın yağlı ya da kirli olduğu zamanlarda kullanabileceğiniz en pratik modellerden biri. Bu model için sadece saçınızı bir yana ayırıp örmeniz yeterlidir. Artık saçlarınız yağlı ve kirli gözükmeyecek. Aşağıdaki model ile hem doğal hem de şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.
yan örgü saç modeli

Topuz Saç Modeli

Yağlı ya da kirli saçlar için ikinci kurtarıcı model: topuz saç modeli. Topuz saç modeli her zaman trend modellerden biri olmaya başarıyor, kirli ve yağlı saçlarda bile. Bu modeli yapabilmek için, tüm saçlarınızı toplayıp, en tepede topuz haline getirmeniz ve bir toka ile tutturmanız yeterli olacaktır. Saçlarınız topuzun dışına çıkıp, dağılabilir ancak bunu dert etmenize gerek yok, ister toka ile dağılan yerleri tutturabilirsiniz, isterseniz de dağınık topuz olarak kullanabilirsiniz.
pratik topuz saç modeli

Daha fazla topuz saç modeli incelemek isterseniz topuz modelleri sayfamıza göz atınız.

Atkuyruğu Topuz Saç Modeli

Üçüncü kurtarıcı saç modeli: atkuyruğu topuz. Bu saç modelini uygulayabilmek için öncelikle saçlarınızı atkuyruğu yapıp daha sonra etrafına dolayın. Artık saçlarınızı dert etmeden dışarı çıkabilirsiniz.
atkuyruğu topuz saç modeli

Acil Durumlar İçin Atkuyruğu Saç Modeli

Atkuyruğu saç modeli, saçlarınız kirli olsun ya da olmasın her zaman kullanabileceğiniz en pratik modellerdendir. Saatlerce uğraşmadan en iyi sonucu elde edebileceğiniz nadide modellerdendir. Saçlarınızın kirli ya da yağlı olduğu zamanlarda da kullanabileceğiniz bu model, saçlarınızı her zaman hacimli gösterir. Bu modeli daha da hacimli yapmak isterseniz tepeden değil de enseden bağlayarak daha hoş ve hacimli görünen bir model elde edebilirsiniz.
atkuyruğu saç modeli
Diğer saç kesimi ve model önerilerimiz için saç modelleri sayfamıza göz atabilirsiniz.


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir