Saç Modelleri

Gündelik hayatta kurtarıcınız olacak pratik saç modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saçlarımız her zaman istediğimiz hijyende ve şekilde kalmaz. Her gün saç yıkamanın da zararları ortadayken kirli görünen ama aslında kendi yağı ile beslenen saçlarımıza nasıl modeller uygularsak bu durumu atlatabiliriz? Bugün sizlere benim de fazlaca muzdarip olduğum bu durumdan bahsedeceğim. Hem temiz hem de hoş ve şık görünen saçlara sahip olmayı kim istemez ki? Üstelik yaşadığımız 2016 Türkiye’sinin yoğun şartları ve zorlu koşulları ile boğuşurken kendimize ayrılan o kısacık vakitlerden de tasarruf edebileceğiz.

Gelin sizler için seçtiğim pratik saç modellerine bir göz atalım.

şık at kuyruğu

At kuyruğu

Kadınların vazgeçilmezi olan, oldukça feminen bir saç modelidir. Düzeni ve şıklığı temsil eden at kuyruğu saç modeli ile sade güzelliği yakalamak elinizde. Üstelik hiç vakit kaybetmeden, olabildiğince kolay.

Kirli görünen ve kötü hissetmenizi sağlayan saçlardan söz açılmışken bunu saklamanın en iyi yollarından biri at kuyruğu saç modelidir. Tepeden sıkıca toplanmış gergin görünen bir at kuyruğu yapabileceğiniz gibi arkadan kafa hizasının tam ortasından hafif salaş bir at kuyruğu modeli de uygulayabilirsiniz. Çeşitli aksesuar ve renkli lastik tokalarla süslediğiniz zaman sadeliğinden biraz olsun uzaklaşacak ve sizi daha gösterişli yapacaktır. Dipnot olarak düşmeliyim ki; saçlarınızı asla çok fazla germeyin ve saç lastiğinizi 3 kereden fazla döndürmeyin. Aksi takdirde baş ağrısı ve saç dökülmeleri, kopmaları yaşamanız muhtemeldir.
at kuyruğu
at kuyruğu modeli
at kuyruğu saç modeli
at kuyruğu modelleri
pratik at kuyruğu
2016 at kuyruğu

Dağınık topuz

Kadınlara en çok yakışan modellerden biri olan topuz modeli, dağınık severler için en uygun saç modelidir. Düzgün ve sıkı sıkıya yapılmış düğün topuzlarından hepimiz sıkılmadık mı? Benim gibi düşünenlerdenseniz dağınık topuz saç modeli tam da size göre! Üstelik size hiçbir şekilde vakit kaybettirmeden, kolayca her yerde uygulayabileceğiniz bir stil.

Dağınık topuz modeli, doğal görünümünün altında yatan sofistike havayı dışarı vurduğunda siz de fazlasıyla iyi hissedeceksiniz. Üstelik bu senenin modası da özensiz görünen, salaş saç modelleri. Durum böyle olunca bana da, sizler için farklı dağınık topuz saç modellerini incelemek ve sıralamak kalıyor!
Dağınık topuz
Dağınık topuz modeli
Dağınık topuz modelleri
Dağınık topuz saç
Dağınık topuz saç stili

Diğer topuz stilleri için topuz modelleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Örgü Saç Modelleri

Zarif ve romantik saç modellerinden olan örgü, kadınların vazgeçilmezlerinden biridir. Bu düşüncelerinde haksız da sayılmazlar çünkü örgü modeli, bize çocukluğumuzdan kalan yegane saç modelidir. Çocukluktan kalan o masumiyeti ve doğallığı en iyi yansıtan model, düz örgü saç modelidir.

Hiç vakit kaybetmeden elde edebileceğiniz bu modeli dağınık örgü modeli şeklinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca saç örgüsünü dağınık kullandığınızda çok daha doğal bir hava yakalamanız mümkündür.

Yeni nesil modern kadınların tercihi düz örgü saç modellerini aşağıda sizler için sıraladım. Sizin için seçtiğim görseller içerisinde kendinize uygun bir model bulacağınıza eminim.
örgü saç
örgü saç modeli
örgü saç modelleri
örgü saç stili
örgü saç modern
dağınık örgü saç

Yarım topuz

Son dönem trendlerinden olan yarım topuz saç modeli özellikle dalgalı ve uzun saçlara sahip kadınlarda çok hoş görünmektedir. Tepede oluşturulan bu minimal topuz modelinin en güzel yanı ise geriye kalan saçları dağınık bırakabilme özgürlüğüdür. Bu sayede hem toplu hem de açık saç görünümüyle zıt ama bir o kadar iddialı bir model elde etmiş olursunuz.

Sizler için seçtiğim yarım topuz saç modelleri görsellerini inceleyerek, kendinize uygulayacağınız yarım topuz saç modeli hakkında fikir edinebilirsiniz.
yarım topuz saç modeli
yarım topuz saç modelleri
modern yarım topuz
yarım topuz
yarım topuz saç
yarım topuz saç şekili
yarım topuz nasıl yapılır


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir