Gelinlik Modelleri

Straplez Gelinlikler ve Straplez Gelinlik Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Yıllardan bu yana gelinlik modası her geçen gün çeşitlense de popülerliğini kaybetmeyen gelinlik modelleri vardır. Gelin adaylarının giymekten vazgeçmediği ve her zaman ilk seçenek olarak düşündüğü straplez gelinlik modelleri de bunlardan biri. Farklı detaylarla değişik modellerle karşımıza çıksa da straplez gelinliklerin modası hiçbir zaman geçmiyor.

straplez prenses gelinlik
İster kabarık etekli ister düz formlu olsun straplez detayı gelin adaylarının güzel olmak için tercih ettiği detaylar arasında yer alıyor. Siz de gelinlik seçiminizi straplez modellerden yana yapmak istiyorsanız sizin için harika straplez gelinlik modellerini derledik..

Straplez Gelinlik Modelleri

straplez gelinlik
Straplez gelinlikler göğüs, omuz ve sırt bölgesini ön plana çıkardığı için oldukça zarif ve şık bir görünüm kazandırıyor. Son yıllarda popüler olan kalp şeklindeki straplez detayı en sık tercih edilen modellerden biri.

prenses straplez gelinlikler
Kalp şeklinde başlayan ve belden oturduktan sonra kabarık bir şekilde açılan gelinlikler prenses gelinlik modeli olarak da adlandırılıyor. Masal prenseslerinin kıyafetinden esinlenerek tasarlanan bu kalp şeklindeki straplez gelinlik detayı, şık görünmek için ideal. Hem balo salonu, hem restoran hem de kır düğünleri için tercih edilebilecek olan straplez gelinlikler farklı detaylarla model farklılığı kazanabiliyor. Dantelli ve düz formlu straplez gelinlikler kır düğünleri için ideal bir duruş sergilerken kabarık, kuyruklu ve işlemeli straplez gelinlikler ise balo salonu ya da düğün salonu gibi düğünler için tercih edilebiliyor.

straplez gelinlikler

Straplez gelinlikleri tercih etmeden önce vücut tipinize olan uygunluğunu da iyi ölçmeniz gerekir. Geniş omuzlu ve büyük göğüslü biriyseniz straplez yerine askılı ya da düşük omuzlu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Straplez gelinlikler küçük göğüslüler için çok daha idealdir. Özellikle göğüs bölgesinde abartılı ve göz alıcı işlemeler ile daha ön plana çekilebilir.

Bel bölgenizi ön plana çıkarmak istiyorsanız straplez gelinliklerde kemer kullanmaya özen göstermelisiniz. Özellikle yüksek beli gösterecek olan kemer detayı hem bacak boyunuzu uzun gösterir hem de belinizin olduğundan çok daha ince görünmesini sağlar.

Straplez Gelinlikler

Aşağıdaki straplez gelinlik modeli önerilerimize göz atmayı unutmayın!

2016 straplez gelinlik
straplez gelinli örneği
straplez gelinli modelleri ve modası
kabarık straplez gelinlik modelleri

straplez gelinlik

zarif straplez gelinlik

şık straplez gelinlik modeli

kabarık straplez gelinlik
Straplez gelinlik tercih edecekseniz saç modelinize ve takılarınıza da özen göstermelisiniz. Şık bir topuz ve gösterişli bir kolye iyi bir seçim olabilir. Eğer gelinliğinize hala karar veremediyseniz gelinlik modelleri kategorimizde hoşunuza gidecek bir fikir veya model bulabileceğinize eminim.


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir