Gelinlik Modelleri

Drapeli Gelinlik Modelleri – Drapeli Gelinlikler

tarafından tarihinde yayınlandı.

Düğün hazırlığı içerisinde gelinlik seçimi aşamasına geldiyseniz kendinize en uygun gelinliği bulmak için ciddi bir arayışa girmeniz gerekir. Hem gelin adaylarının yoğun ilgisiyle karşılaşan hem de moda tasarımcılarının koleksiyonlarında en sık yer verdiği gelinlik modellerinden olan drapeli gelinlikler, size bu konuda harika bir seçenek olabilir.

2016 drapeli gelinlik

Farklı modellere sahip drapeli gelinlik modelleri arasından seçim yaparak hayatınızın en önemli gününde şık ve zarif görünebilirsiniz.

Drapeli Gelinlik Modelleri

drapeli gelinlikler

Drapeli gelinlikler genel olarak kat kat şekilde dikilmiş olan kumaşlardan oluşuyor. Özellikle bel ve etek bölümünde yer alan bu drapeler zarif görünmek için tercih ediliyor. Bu katlı gelinlikler özellikle kiloyu gizleme gibi bir özellik barındırdığı için gelin adaylarının en gözde gelinlik modeli olarak biliniyor. Eğer sizin de fazla kilolarınız varsa ya da büyük bedene sahipseniz drapeli gelinliklerle harika görünebilirsiniz. Kat kat dikilen kumaşlar bel ya da kalça bölgesindeki fazlalıkları harika bir şekilde gizler. Drapelere ek olarak parlak ve ışılıtılı işlemelerde harika bir görünüm kazandırır.

drapeli gelinlik

Drapeli gelinliklerde en önemli kısım belinize oturan bir gelinlik seçmektir. Belinize oturmadığı takdirde kat kat kumaş görünümü hoş bir görünüm sağlamayabilir. Hem belinizi olduğundan ince gösterecek belden oturtmalı hem de etek kısmında drapeler yer alan bir gelinlikle vücut şekliniz harika görünebilir. Elbette drapeli gelinlik giymek için fazla kilolarınızın olması gerekmez. Fit veya zayıf vücuda sahip gelin adayları da şık görünmek için bu gelinlik modelini tercih edebilir.

drapeli gelinlik örneği

Vücudu sarması bu gelinliğin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biridir. Düğün gününüzde gösterişli ve şık görünmek istiyorsanız kesinlikle bu gelinlik modelini tercih etmelisiniz. Düz kesimli gelinliklere göre çok daha dikkat çekici olduğu için tüm ilgi üzerinizde olabilir. Drapeler gelinliğin dik durması için oldukça önemlidir. Kat kat işlenmiş kumaşlar gelinliğin sağlam durmasını sağladığı için geline ekstra bir rahatlık kazandırır. Yani drapeli gelinlik içinde rahat hareket edebilirsiniz. Sağlam tuttuğu için büstiyer kısmının da daha dik durmasını sağlar. Düğün boyunca gelinliğinizi düzeltme ihtiyacı duymadan gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Drapeli gelinlikler kabarık, düz kesimli ya da balık formunda olabilir.

Drapeli Gelinlikler

Aşağıdaki drapeli gelinlik örneklerini incelemeyi unutmayın!
drapeli gelinlik modelleri
2016 drapeli gelinlikler
drapeli gelinlik şekilleri
drapeli gelinlik modeli örnekleri

Diğer önerilerimiz ve modeller için gelinlik modelleri kategorimizi incelemeyi sakın unutmayın!


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir