Gelinlik Modelleri

2016 Trendi: Kuyruklu Gelinlik Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Hayatınızın en önemli gününde gösterişli bir gelinlikle dünya evine girmek en doğal hakkınız. Bunun için düğün hazırlıkları içerisinde gelinlik seçimi konusu çok daha büyük önem taşıyor. Gelinliğinizi seçerken kendi zevkinizin ve isteklerinizin yanında düğün mekanı, teması ve düğünün yapılacağı mevsim de büyük rol oynar. Eğer düğününüzü gösterişli bir balo salonu ya da düğün salonunda yapmayı planlıyorsanız gelinliğiniz de şaşaalı ve gösterişli olmalıdır.

modern kuyruklu gelinlik

Gösterişli gelinlik dendiğinde ise akla ilk olarak kuyruklu gelinlik modelleri gelir. Siz salona giriş yaptığınız andan itibaren tüm gözler üzerinize çevrilir ve davetlileriniz büyülenir. Gelinlik seçimini gösterişten yana yapmak isteyen gelin adayları için birçok ünlü gelinlik markası da kuyruklu gelinlik modellerine 2016 sezonu koleksiyonlarında yer veriyor.

2016 kuyruklu gelinlikler

Eğer siz de bu tarz bir gelinlik ile evlenmek istiyorsanız sizin için harika önerilerimiz var. İşte bayılacağınız kuyruklu gelinlik modelleri ile ilgili 2016 sezonu önerilerimiz!

Kuyruklu Gelinlik Modelleri

kuyruklu gelinlik modeli örnekleri

Kuyruklu gelinliklerde tüm ilgi arka tarafta olacağı için ön kısımda çok fazla hareket ya da dekolte bulunmaz. Bunun yerine dantel, taş, işleme gibi farklı detaylarla kuyruk kısmı çok daha gösterişli hale getirilir. Dikkatler kuyrukta olacağı için dekolte seçeneğini arka kısımda kullanabilirsiniz. Sırt dekolteli ve de kuyruklu gelinlikler sizi oldukça zarif gösterebilir. Kuyruk detayı kabarık gelinliklerde çok daha gösterişli bir görünüm yaratır. Siz de prenses gelinlik modeli tercih ederek uzun bir kuyrukla gelinliğinizi çok daha harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

kuyruklu gelinlik modeli

Bunun yanı sıra düz kesimli gelinliklerde de uzun kuyruk kullamak oldukça trend. Balık formlu gelinlikler de hem vücut tipinizi daha da ortaya çıkarır hem de uzun kuyruğun görünümünü çok daha ön plana alır. Tamamı dantel ile kaplanmış gelinlik modelleri de yine kuyruk detayıyla birlikte harika bir bütünlük sağlar.

uzun gelinlikler

Kuyruklu gelinlik modelleri tercih ettiyseniz, yürüme ve hareket etme konusunda da dikkatli olmalısınız. Adımlarınızı öne doğru atarak kuyruğun sizi engellemesinin önüne geçebilirsiniz. Tarihi mekan ya da restoran düğünleri için kısa ya da orta boyda bir kuyruk tercih etmelisiniz. Eğer büyük bir düğün salonu ya da balo salonun da düğün yapacaksanız uzun ve büyük bir kuyruk kullanabilirsiniz. Aşağıdaki kuyruklu gelinlik modellerini incelemeyi unutmayın 🙂

kuyruklu gelinlik
kuyruklu gelinlikler
2016 kuyruklu gelinlik modelleri
uzun gelinlik
uzun gelinlik modelleri
2016 uzun gelinlikleri
2016 uzun gelinlik kreasyonları
zarif kuyruklu gelinlik
tarz kuyruklu gelinlik
harika kuyruklu gelinlik modeli
şık kuyruklu gelinlik modeli
güzel kuyruklu gelinlik modelleri
güzel kuyruklu gelinlikler


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir