Ünlülerin saç modelleri

Sinem Öztürk Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

9 Ocak 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sinem Öztürk, Cağaloğlu Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Sinema okumuştur. İlk olarak Hamdi Alkan yönetmenliğinde çekilen Arka Sıradakiler dizisinde canlandırdığı Gamze karakteriyle tanıdığımız Sinem Öztürk’ün çok sayıda kısa film çalışması da mevcuttur. Arka Sıradakiler dizisinden sonra Huzur Sokağı’nda Şükran ve Hayat Yolunda dizisinde de Melis karakterlerini canlandırmıştır.

Son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol alan güzel oyuncu Sinem Öztürk, 2016 yılında Kiralık Aşk’taki performansıyla 2. Türkiye Gençlik Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Daha sonra Kiralık Aşk isimli diziden ayrılan Sinem Öztürk saç modeli ve rengi dışında Kiralık Aşk dizisindeki kıyafetleri ile de en çok aranılan ve bakılan isimlerden birisi oldu.

Sinem Öztürk Saç Rengi Boya Numarası

yasemin öztürk

Neredeyse on yıldır süren oyunculuğu sırasında güzelliğiyle de dikkat çeken Sinem Öztürk’ü pek çok farklı saç modeli ve saç rengiyle gördük. Arka Sıradakiler dizisindeki Gamze karakterinde koyu kestane saçlarıyla, sonrasında ise kendisini kızıl ve bal köpüğü gibi renklerle de izledik. Ancak bugün genellikle saç modelini dalgalı olarak tercih eden Sinem Öztürk’ün en son Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Yasemin karakterinin saç rengini önerelim sizlere.

sinem öztürk kiralık aşk

Sinem Öztürk’ün Kiralık Aşk dizisindeki saç rengine ulaşmak için ihtiyacınız olacak boya numarası L’Oreal Paris Excellence Creme serisinden 10 numaralı saç boyasıdır.

Sinem Öztürk Saç Modelleri

Sinem Öztürk’ün bugüne kadar kullandığı saç renklerini ve ihtiyacınız olan boya numaralarını inceledik. Şimdi sıra Sinem Öztürk’ün kullandığı saç modelleri ile ilgili öneriler paylaşmaya! İşte Sinem Öztürk’ten hemen kendiniz de denemek isteyeceğiniz saç modelleri!

kiralık aşk Sinem Öztürk saç modelleri

Sinem Öztürk at kuyruğu

Sinem Öztürk doğal hali

Sinem Öztürk elbise

Sinem Öztürk frikik

Sinem Öztürk kiralık aşk kıyafetleri

Sinem Öztürk kıyafetleri

Sinem Öztürk kızıl saçları

Sinem Öztürk moda giyimi

Sinem Öztürk saç modeli

Sinem Öztürk saç rengi boya numarası

Sinem Öztürk saç rengi

Sinem Öztürk saçları

Sinem Öztürk

Sinem Öztürk İnstagram Hesabı

Sinem Öztürk geçtiğimiz günlerde instagram hesabını kapattı. İnsanların birçoğu sizin gibi Sinem Öztürk instagram hesabını arıyor ancak bu sebeple ulaşamıyor/bulamıyor. Kiralık Aşk isimli diziyi izleyen insanların büyük bir çoğunluğunun “Sinem Öztürk Kiralık Aşk Kıyafetleri” araması yaptığı gözlendi.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir