Ünlülerin saç modelleri

Pelin Karahan Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün sizler için Pelin Karahan’ın saç rengi ve modellerini inceleyeceğiz. Ancak tabi ki stilini ve saç rengini incelemeden önce “Pelin Karahan kimdir?” diye merak edenlere kısa birkaç bilgi verelim.

Pelin Karahan kimdir

Pelin Karahan 6 Ekim 1984’te Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversite’sinde Turizm İşletme bölümünden mezun olan Karahan, İstanbul’a geldiğinde bir ajansa kaydolarak bir reklam filminde oynamış ve böylelikle ekranlara ilk adımı atmıştır. Daha sonra Coca Cola, Yedigün, Kit Kat, Penti ve İpana gibi ünlü markaların da reklam filmlerinde yer almıştır. Oyunculuk kariyeri, o dönem oldukça sevilen gençlik dizisi Kavak Yelleri ile parlayan güzel oyuncu bu dizideki Aslı karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmış, yeteneğinin yanı sıra doğal görünümü ve samimi duruşuyla da sevenlerinin ilgisini kazanmıştı.

muhteşem yüzyıl pelin karahan saç rengi

Daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan Pelin Karahan, Mihrimah Sultan karakteriyle de aynı başarısını sergilemeye devam etmiştir. Oyuncu aynı zamanda TRT Okul’da Bir Evde isimli hayvan bakımı programının sunuculuğunu da yapmıştır. Yetenekli oyuncu geçtiğimiz sezon başlayan Yeter isimli dizide Aylin isimli karakteri canlandırmaktadır.

Pelin Karahan Saç Rengi Boya Numarası

Her zaman doğallığı ile ön planda olan Pelin Karahan’ın kendi saç rengi açık kahverengidir. Geçtiğimiz dönemde saçlarını orta kumral tonlarına boyatan oyuncu aynı zamanda saçlarında sarı balyajlarda kullanmıştır. Bu saç rengini kullanmak isterseniz sizlere 6.65 koyu kumral ve çikolata altın rengini tavsiye edebiliriz. Aynı tonda balyaj kullanmak isterseniz ise 9.4 sarı bej rengi ile siz de aynı görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Pelin Karahan Muhteşem Yüzyıl Dizisi Saç Rengi

Mihrimah Sultan karakterini canlandıran Pelin Karahan saç rengi

pelin karahan mihrimah sultan

Pelin Karahan Saç Modelleri

İşte Pelin Karahan’ın bugüne kadar kullandığı en şık ve güzel saç modelleri!

pelin karahan mihrimah sultan muhteşem yüzyıl saç modeli

pelin karahan düz saçlı hali

pelin karahan frikik

pelin karahan giyinişi

pelin karahan göz makyajı

pelin karahan güzel

pelin karahan saç bandı

pelin karahan saç rengi boya numarası

pelin karahan saç rengi

pelin karahan saç renkleri

pelin karahan saçları

pelin karahan seksi

pelin karahan

pelin karahan dalgalı saçı

pelin karahan doğal hali

pelin karahan doğal saç modeli

Pelin Karahan Mihrimah Sultan Makyajı

Normalde nude tonlarında makyaj yapan Pelin Karahan, Özel etkinliklerde ve gecelerde ise dikkat çekici ve kırmızı tonlarda makyaj yapmaktan hoşlanıyor. Özellikle bu günlerde yaptığı ruj seçimleri hep kırmızı ve tonları 🙂

pelin karahan makyajı

pelin karahan balyajlı saçları ve makyajı

pelin karahan toplu saçlı hali

 

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir