Ünlülerin saç modelleri

Cansu Dere Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün sizler için 14 Ekim 1980 Ankara doğumlu Cansu Dere’nin saç rengi ve modellerini inceleyeceğiz. Ama önce Cansu Dere kimdir? kısaca bahsedelim. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey güzellik yarışmasında üçüncü olduktan sonra profesyonel olarak mankenliğe başlamıştır. Birçok ünlü moda tasarımcısının defilelerinde yer almış, İTKİB’nin bütün yurtdışı organizasyonlarında Türkiye’yi temsil etmiş ve bu sayede de Paris’te bazı defilelere katılıp önemli fotoğrafçılarla da çalışma imkanı bulmuştur.

cansu dere saç rengi

Cansu Dere mankenliğin yanında sunuculuk yapmaya başlayarak ekranlardaki yerini almıştır. Güzel mankenin oyunculuğa başlaması da çok zaman almamıştır. İlk olarak 2004’te Metro Palas adlı dizide rol almıştır. Bu alandaki başarısını ilk olarak Sıla isimli dizideki başrolüyle izleyicilere kanıtlamıştır. Daha sonra Ezel dizisindeki Eyşan rolüyle iyice ünlenmiş ve hayran kitlesini de arttırmıştır. Bu esnada birçok sinema filminde rol almış ve bir filmde de seslendirme yapmıştır. Muhteşem Yüzyıl ile dizi oyunculuğuna dönen Cansu Dere buradaki performansıyla da beğeni kazanmıştır. Son olarak ise Beyaz Gece adlı dizide Leyla karakterini canlandırmaktadır.

Cansu Dere Saç Rengi Boya Numarası

Loreal markasının reklam yüzü olan Cansu Dere’nin doğal saç rengi koyu kahverengidir.

cansu dere loreal saç rengi

Saçında yaptığı değişikliklerde de bu tonlardan pek fazla uzaklaşmamıştır. Son zamanlarda kullandığı çikolata kahverengi tonu için önerimiz ise 6.35 numaralı boyadır.

Cansu Dere Saç Modelleri

Güzel oyuncunun saç rengi ve geçmişi ile ilgili yeterince bilgi verdik. Sıra geldi Cansu Dere’nin kullandığı saç modellerini incelemeye. İşte sizin için seçtiğimiz Cansu Dere’den en güzel saç modelleri!

cansu dere at kuyruğu saç modeli

cansu dere bacakları

cansu dere dalgalı saç

cansu dere frikik

cansu dere güzel

cansu dere kimdir

cansu dere kıyafetleri

cansu dere saç bakımı

cansu dere saç modeli

cansu dere saç modelleri

cansu dere saç rengi boya numarası

cansu dere saç rengi

cansu dere saçları

cansu dere

cansu dere 2016 saç renkleri

Cansu Dere’den size önereceğimiz saç modelleri bu kadar. Umarım faydalı bir konu olmuştur 🙂 Yorum yapmayı ve diğer yazılarımızı incelemeyi unutmayın!


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir