Saç Modelleri

Sarı saçlar için model önerileri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sarı, saç rengi bakımından kullanımı zor ve fazla özen gerektiren bir renktir. Çok fazla kadın tarafından tercih edilen sarı saç rengi, zorluklarına rağmen, doğru kullanıldığı takdirde mükemmel bir stile sahip olmanızı sağlayabilir.

Saç kesiminizi, sarı saç renginize en uygun şekilde seçerseniz sarı rengin kullanımı sizin için çok kolaylaşacaktır. Kullanan birçok kadın tarafından vazgeçilmez olan sarı saç rengini, gelin bir de benim önerdiğim saç modelleri ile görün.

Katlı sarı pixie saç stilleri

katlı sarı pixie saç kesimi

Pixie saç kesiminin en güzel yanı, düz şekilde de katlı şekilde de kullanıldığında aynı zarif havayı vermesidir. Ama pixie saç modeline en yakışan model katlı kesim saç modelidir çünkü pixie saç kesimini havalı ve hacimli gösteren bu katlı kesim modelidir.

Sarı saç rengine sahipseniz, kısa saç size çok yakışacaktır ve saçlarınıza uzun zamanlar harcamanıza gerek kalmayacaktır. Sarı saç, her zaman daha fazla zaman ve özen gerektiren bir saç rengi olduğundan, saçlarınız uzunsa çok fazla uğraş vermeniz gerekecektir. Katlı pixie saç modelini kullanırsanız bu sorun ortadan kalkacaktır. Saçlarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz ve doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Katlı pixie saç modeli, maskulen duruşu ile sizi sıra dışı ve stil sahibi gösterecek, sarı renk ile kullanıldığında ise bu maskulen havaya bir de dişilik eklenecektir. Eh sonuçlardan bahsetmeye gerek bile yok herhalde.

sarı pixie saç kesimi

Katlı sarı pixie saç kesimini kullandığınızda rahatlığı ve doğallığı yakalayacağınıza eminim ki sarı saç kullanan kadınların en çok istediği şey doğal görünebilmektir. Bunu gerçekleştirmek için pixie saç modelini denemeniz yeterli. Katlı sarı pixie saç modeli, masumane bir görüntü yarattığı için pembe tonlarda yaptığınız bir makyaj ile size pamuk prenses etkisi bile verebilir. Evet sarı saç rengini ve pixie saç kesimini kullanıyorsanız makyaj kaçınılmaz olacaktır. Çünkü sarı renk soluk bir renk olduğu için yüzünüzü de solgun gösterecektir. Bunu önlemek için hafif tonda yapacağınız bir makyaj yeterli olacaktır.

Aşağıdaki katlı sarı pixie saç kesimi ile ilgili oluşturduğum görsellerden kendinize uygun bir tane seçmekle işe başlayabilirsiniz 🙂

kısa sarı saç modeli
2016 sarı pixie saç modeli
sarı katlı pixie saç modelleri
katlı pixie saç kesimi
katlı sarı pixie kesimleri

Küt sarı saç modelleri

Küt saç, çok eski zamanlardan beri kadınlar tarafından tercih edilen bir saç modelidir. 50’li yılların en gözde saç şekli olan küt saç şeklinin kullanım sayısı günden güne artmaktadır.

Rahatlığı ve kullanım kolaylığı açısından çok fazla tercih edilen küt saç kesimi, sarı saç rengi kullanan kadınlarda mükemmel bir görünüm sağlar. Düz saç ile kullanılması gerektiğini belirtmek isterim ki küt saç şekliniz kek saç şekline dönüşmesin. Evet kabarma eğilimi gösteren saçlarda küt saç şekli pek hoş görünmeyecek, kabardığı takdirde size zorluklar yaşatacaktır. Bu sebeple küt saç kesiminizi mümkün olduğunca düz saç modeli ile kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.

sarı küt saç modeli

Peki nasıl kullanırız küt sarı saç modelimizi? İster düz kesim kullanın ister katlı ama derli toplu bir görünüm elde etmek istiyorsanız düz kesim sizin için çok daha uygun olacaktır. Ayrıca küt sarı saç modelinizi bir değişiklik yapıp enseden kısa ön taraftan verevli olacak şekilde de kullanabilirsiniz. Bu model son yıllarda revaçta olan bir model olmakla birlikte küt sarı saç şeklinize de fazlasıyla yakışacaktır.

Küt sarı saç modelleri , çeşitli aksesuar ve tarzınıza uygun şapkalar ile  kullandığı zaman çok zarif ve şık bir görünür. Kışın berelerle süsleyeceğiniz küt sarı saç modelleri, kakülle kullanıldığı zaman sizi güzelliğin doruklarına çıkarabilir. Kakül, kullanımı zor olan bir kesim evet ama küt sarı saçlarınıza en yakışacak saç kesimidir. Hele düzgün yüz hatlarına sahipseniz kakül-küt saç ikilisini birlikte kullanmanızı şiddetle öneririm. Aşağıdaki küt sarı saç kesim örneklerinden kendinize yakışacak bir model bulacağınızdan eminim.
sarı küt saç modelleri
2016 sarı küt saç modelleri
sarı küt saç kesimi
küt saç kesimi
küt saç modelleri
sarı küt saç kesimleri
Sarı küt saç modeli örneği

Saç kesimi hakkında kararsızlık yaşıyorsanız 2016 kısa saç modelleri isimli konumu okumanızı öneririm.


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir