Saç renkleri

Bu Yazın Trend Saç Rengi : Sarı Bej Saç Renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Orta tonlu sarı saç renkleri arasında yer alan sarı bej, kumrala dönük, koyu bir sarıdır. Doğal bir görünüm kazandıran bu rengini pek çok ünlü de tercih ediyor. Eğer koyu renk saçlara sahipseniz bu renk için saçlarınızı açtırmanız gerekebilir. Saçlarınız açık tonlarda ise ve değişiklik arıyorsanız kesinlikle bu rengi deneyebilirsiniz.

bej sarısı saç

Özellikle yaz aylarında doğal bir görünüm her zaman tercih edilir. Sarı saç tonlarının birçoğu daha gösterişli olsa da sadece birkaç tonu daha doğala yakındır. İşte sarı bej saç rengi de doğal sarı tonlarından biri. Makyajsız da harika görünebileceğiniz bu renk saçlarınıza ışıltı ve parlaklık kazandırır.

ombreli bej sarısı saç rengi

Sarı bej saç renginin yaz aylarında daha fazla tercih edilmesinin sebebi ise bronz tende harika durmasıdır. Yazın bronzlaşıyorsanız kesinlikle bu saç rengi ile harika bir uyum yakalayabileceğinize şüpheniz olmasın.

Sarı Bej Saç Rengi Boya Numarası

Eğer saçlarınızın rengi açık tonlardaysa birçok boya markasında bu renk tonunu bulabilir ve kendiniz boyayabilirsiniz. Ancak koyu renkli saçlara sahip olmak için mutlaka saçlarınızı açtırmalı, açtırma işlemi içinde mutlaka kuaföre gitmelisiniz.

dalgalı sarı bej saç rengi tonları 2016

Eğer saçlarınızı evde sarı bej saç rengine boyayacaksanız, bej sarısı saç rengi bir çok markada bulunuyor. Eğer çok açık tonlarda bir renk arıyorsanız; Farmacolor 9.13 numaralı açık bej sarısı boyasını kullanabilirsiniz. Ayrıca Schwarzkopf Igora 9-4 numaralı boyası standart bej sarısı saç boyasıdır. Ultra sarı bej rengi için ise yine Schwarzkopf ‘un İgora Royal 10.4 numaralı sarı bej boyasını kullanabilirsiniz.

Sarı Bej Saç Renkleri

Bej sarısı saç rengi olarak da bilinen bu saç renginin en güzel tonlarını sizin için bir araya getirdik. Bakalım siz hangisini beğeneceksiniz 🙂

bej sarısı saç renkleri  bronz ten için sarı bej saç dalgalı bej sarısı saç modelleri   sarı bej saç boyası  sarı bej saç rengi tonu  sarı bej saç renkleri sarı bej saç balyajlı ombreli sarı bej saç

sarı bej saç rengi tonları

Bu saç rengi ile toprak tonlarında makyaj ideal olacaktır. Toprak tonlarını kullanarak dumanlı göz makyajı yapabilir ve ruj ile allık tercihinizi de şeftali tonlarından yaparak yüzünüze aydınlık ve taze bir görünüm katabilirsiniz. Bu saç rengi ile mutlaka nude tonlarda rujlar tercih etmelisiniz.

sarı bej saç rengi

Bu rengin en çok yakıştığı kişiler hiç kuşkusuz yeşil gözlülerdir. Eğer yaz aylarında hafif bronzlaşıyorsanız ve gözleriniz ela ya da yeşilse bu rengi denemek için hiç vakit kaybetmeyin.

jennifer aniston sarı bej saç rengi

Jennifer aniston sarı bej san renkleri

Ünlülerin bu saç rengini tercih ettiğini belirtmiştik. Jennifer Aniston‘da bu rengi tercih eden ünlüler arasında yer alıyor.

Tatil hazırlığı yaparken, tatil boyunca ışıl ışıl ve çarpıcı görünmek istiyorsanız mutlaka yola çıkmadan önce kuaföre uğramalı ve saçlarınızı sarı bej rengine boyatmalısınız. Böylece sarı bej saç rengi ile plajda en ilgi çeken kişi siz olabilirsiniz 🙂


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir