Saç renkleri

Mavi Siyah Saç Rengi ve Mavi Siyah Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Siyah saç rengi kategorisindeki en popüler ton olan mavi siyah saç rengi, modası hiç geçmeyen bir renk olmaya devam ediyor. Siyah saçlarınızda farklı ışıltılar barındırmak istiyorsanız mavi siyah tonları oldukça ideal olacaktır. Saçlarınızı bu renge boyadıktan sonra hiç olmadığı kadar parlak ve ışıltılı göründüğüne şahit olabilirsiniz. Çünkü mavi ışıltıları saçlarınıza bambaşka bir hava katacaktır.

Mavi Siyah Saç Rengi

mavi siyah dalgalı saç modeli

Eğer her zaman siyah saç rengini kullanmayı tercih ediyor ve köklü değişikliklere cesaret edemiyorsanız mavi siyah rengiyle harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Ya da saç renginizi tamamen değiştirerek çok daha cool bir renk tercih etmek istiyorsanız mavi siyah en iyi tercihlerden biri olacaktır. Bu saç rengi her türlü ten rengine uyum sağlayan bir renktir. Esmerlerde olduğu kadar beyaz tenlilerde de muhteşem durabilir. Bu rengin bir diğer artısı ise hem renkli gözlülerde hem de siyah gözlülerde harika sonuçlar çıkarması. Bu renk hem oldukça risksiz hem de asil bir saç rengidir. Mavi siyah saç rengi ile koyu göz makyajı yaparsanız çok daha asil bir görünüme kavuşabilirsiniz.

mavi siyah uzun dalgalı saç modeli

Bu saç genellikle açık ve doğal saçlarda güzel durur. Saçlarınızı doğal dalgalara kavuşturarak kullanabilirsiniz. Bu saç renginin kış aylarında çok daha iyi sonuçlar verdiğini söylemekte de fayda var. Ama yine de yaz aylarında değişiklik yapmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Güneşin de etkisiyle saçlarınız mavi ışıltılara sahip olacaktır.

Mavi Siyah Saç Rengi ve Makyaj

koyu mavi siyah saç

Mavi siyah saç rengi ile tercih edeceğiniz makyaj tonları şeftali tonlarında olmalıdır. Bir de kırmızı ruj en çok bu saç rengine yakışır. Özel günlerde ya da davetlerde abartılı göz makyajı ve kırmızı ruj ile harika görünebilirsiniz. Buğday tenlilere de çok yakışan bu renk, siz yaz aylarında bronzlaştıkça çok daha güzel görünecektir.

Mavi Siyah Saç Renkleri

Eğer saçlarınızı ilk defa boyamaya karar verdiyseniz hiçbir riski bulunmayan ve hemen herkese yakışan mavi siyah rengiyle başlayabilirsiniz. Ancak bu saç rengini uyguladıktan sonra daha açık tonlara dönmek biraz zor olabilir. Eğer sık sık saç rengi değiştiren biri değilseniz ve açık renkleri deneme isteğiniz yoksa aşağıda sizin için seçtiğim mavi siyah saç rengi modellerinden birini deneyebilirsiniz.

uzun mavi saç

mavi siyah saç renkleri

mavi siyah saç renk

mavi siyah saç renk tonları

mavi siyah saç rengi

mavi siyah saç rengi boya numarası

mavi siyah kısa saç modeli

mavi gölgeli siyah saç

koyu mavi siyah saç rengi

dalgalı mavi siyah saç rengi modeli

2016 mavi siyah saç modelleri


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir