Saç renkleri

Viyole Siyah Saç Renkleri Ve Viyole Siyah Saç Rengi Boyası

tarafından tarihinde yayınlandı.

Siyah saç rengi, her zaman geçerliliğini koruyan ve hiçbir zaman modası geçmeyen bir saç rengidir. Kimilerinin doğuştan sahip olduğu kimilerinin ise boya yoluyla sahip olmaya çalıştığı siyah saçlar, son derece modern ve hoş bir görünüme sahiptir. Sarı ya da kahve saç renginin çeşitli tonlarının bulunmasına rağmen siyah hep tek ton olarak algılanır. Oysaki siyah saç renginin de kendi içinde farklı tonları bulunmaktadır.

viole siyah saç rengi boyası

Viyole siyah saç rengi de bun tonlardan biri. Saç renginizde değişiklik yapmak istiyorsanız bu senenin trend renklerinden biri olan moru, saçlarınıza taşıyabilirsiniz. Düz siyah yerine farklı ışıltılara sahip olan bir siyah saç rengi istiyorsanız viyole siyah tam da size göre. Bu saç renginde siyah saçın üzerinde mor renkli ışıltılar yer alıyor. Hemen hemen her ten rengiyle uyum sağlayan bu renk, düz bir siyah renk istemeyenler için oldukça uygun. Özellikle mor renk favorinizse, bu saç rengini deneyerek saçlarınızın mor ışıltılarla parlamasını isteyebilirsiniz.

Viyole Siyah Saç Boyası Numarası

Eğer saçlarınız sarı ya da kumralsa bu rengi elde etmeniz son derece kolaydır. Açık tona sahip saçlarda mor ışıltılar sanılanın aksine çok daha belirgin duracaktır. Koyu renkli saçlarda da herhangi bir saç açıcı kullanmadan sonuca ulaşmak mümkündür. Ancak eğer mor ışıltıların daha belirgin olmasını istiyorsanız saçlarınızı açtırdıktan sonra bu rengi uygulamalısınız. Birçok boya markasında bulabileceğiniz bu rengi, kendiniz evde boyayarak elde edebileceğiniz gibi kuaförlerde de yaptırabilirsiniz.

viole siyah

Eğer evde kendi başınıza yapacaksanız satın almanız gereken viyole siyah saç boya numarası Loreal Paris 2.16 numaralı ultra siyah viyole saç boyasıdır.

Viyole Siyah Saç Renkleri

Aşağıda derlediğimiz viyole siyah saç renkleri ve viyole siyah saç rengi tonları arasından bir seçim yaparak size en çok yakışan tonu bulabilirsiniz.

kısa saç üzerinde viole siyah saç rengi   viole siyah saç

Mor ve siyahın karışımı bir renk olduğu için güneş vurduğunda mor kısımlar çok daha fazla parlayacaktır. viole siyah saç renkleri viole siyah saç rengi tonları   viole siyah renk saçlar viole siyah dalgalı saçlar maviye kaçan viole siyah saç rengi

Bu saç rengi ile en uygun saç modeli ise hiç kuşkusuz dalgalı modellerdir.

dalgalı viole siyah saç

Geniş dalgalar kazandırdığınız saçlarınızla mor ışıltılar daha da belirgin hale geleceği için diper modellere oranla çok daha güzel görünebilirsiniz. Bu rengin en güzel özelliği kısa saçlara da uzun saçlara da çok yakışması. Bob modeline sahip bir saç modeliniz varsa bu renk sizi çok daha cool gösterebilir. Kahkül ya da perçem gibi detaylarla da saç renginizi ön plana çıkarmak ise tamamen sizin zevkinize kalmış 🙂


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir