Saç Modelleri

2016 Sezonu Bitmeden Denemeniz Gereken Saç Örgüsü Trendleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kendiniz çok sayıda saç modeli keşfedebilirsiniz ancak saç örgüsü bunlar arasında en çeşitli olanıdır. Birbirinden farklı örgü modelleri sayesinde her türlü etkinlik, sezon ve günün her saati için bir model bulabilirsiniz. Belirli bir etkinlik/gün için en uygun giysiyi bulmak bu zorlu serüvenin yarısını oluştururken, bazen saç modeline karar vermekten daha kolay da olabilir.

Saç Örgüsü Trendleri

Doğru örgü modelini bulmak sizi etkinliğin yıldızı yapabilir. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için aşağıda 2016 yılının 11 popüler örgü modelini sunuyoruz.

Boksör Örgü
Bu model, kesinlikle 2016 yılının en popüler örgü saç modelleri arasında yer almakta.

boksör örgü saç modeli

Günlük kullanıma uygun olan bu model, uygun giysi ve aksesuarlarla kolaylıkla şık bir modele de dönüştürülebilir. Boksör örgü modelleri ile ilgili önerilere ve nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiye ihtiyacınız varsa buradaki konumuzu inceleyebilirsiniz.

Yarı Toplu Örgü
Güzel ve kadınsı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız yarı toplu örgü, kesinlikle uygulamanız gereken harika bir modeldir.

2016 yarı toplu örgü

Saçın yarısını örgü yapıp toplayarak, gerisini de açık bırakarak çok kolay bir biçimde bu hoş görünüme sahip olabilirsiniz. İster şık isterseniz de günlük kıyafetler tercih edin, bu model sevgili adayınızla buluşmaya giderken kullanabileceğiniz en ideal modeldir.

Hollanda Saç Örgüsü

Çok şık bir örgü modeli olan Hollanda örgüsü listemizin 3. sırasında. Örnekteki modeli tokalar ile sabitleyerek yapabilirsiniz.

hollanda örgüsü

Üstten Örgülü Mohavk

Eğer uzun saçlarınızda hem örgünün zarifliğini hem de saçlarınızın uzunluğunu aynı anda yaşamak istiyorsanız seçmeniz gereken bir model.

örgülü mohavk

Merdiven Örgü

İşte 2016 yılının en trend örgü saç modellerinden birisi.

merdiven örgü

Dağınık Yandan Çift Örgü Modeli

Dağınık Yandan Çift Örgü Modeli

Çapraz Örgülü Düşük At Kuyruğu

Çapraz Örgülü Düşük At Kuyruğu

Gevşek Hollanda Örgüsü

Gevşek Hollanda Örgüsü

Uzun Saçlar İçin Ortadan Düşük Örgü

Uzun Saçlar İçin Ortadan Örgü

Khaleesi Örgü Modeli

Khaleesi saç modeli 2016 yılının en popüler örgülerinden birisi oldu. Bohem havasından dolayı festival ve benzeri etkinlikler için iyi bir seçim.

Khaleesi örgü saç modeli

Eğer daha fazla örgü modeli incelemek isterseniz, örgü saç modelleri başlıklı yazımıza göz atarak diğer modelleri de inceleyebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir