Saç Modelleri

Kadınlarda Undercut Saç Kesimi Modası

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son trend olan undercut saç kesimini daha önce duydunuz mu? Eğer cevabınız hayır ise sıkı durun çünkü önümüz sezonun trendleri arasında yerini alacak bir saç kesimi! Sadece saçınızın yanını kazımak 2 yıl önce çok modaydı, bu doğru. Son sezonlarda ise bu moda kendini desenli undercut kesimine bıraktı. Saç dövmesi olarak da tabir edebileceğimiz bu trendi bu sezon hemen hemen her yerde göreceğiz. Undercut saç kesimi aslında popüler bir erkek saç kesim tarzı olsa da 2016 – 2017 sezonunda kadınlarında ayak uydurabileceği bir trend haline geldi.

ense undercut saç kesimi topuz modeli

Undercut saç modeli kısa,orta ve uzun saçlarda yani her saç boyunda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi istediğiniz zaman saçlarınızın kısa kesilmiş bu kısmını gizleyebilirsiniz. Saçlarınızın undercut tarzını ortaya çıkarmak ve göstermek istediğiniz zaman ise çeşitli topuz modelleri kullanarak bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

undercut saç kesimi

Undercut Saç Modelleri

Undercut kesim denildiğinde aklınıza sadece kısa kesilmiş saçlar tabi ki gelmesin. Birbirinden güzel desenleri undercut modası ile saçlarınıza taşımamanız için hiçbir neden yok! Özellikle ensenize yapabileceğiniz bu şık undercut saç kesimlerini çok beğeneceksiniz. İşte sizin için seçtiğimiz undercut saç modelleri!

undercut saç modeli ve güzel topuz

undercut kesim

ense undercut kesimi

yan ve arka undercut kesimler

uzun saçlar için undercut saç kesimi

desenli undercut saç modeli

undercut kesim saçlar

undercut saç modeli

undercut saç dövmesi

pixie undercut saç modeli

ense undercut kesim

undercut ile topuz modeli

örgülü undercut saç modeli

ense saç kazıma modeli

kadınlar için undercut saç modelleri

kazılı ense saç modelleri

kazınmış bayan ense saç modeli

undercut kesimler

undercut saç modelleri

Undercut saç modeli trendleri ile ilgili önerilerimizin sonuna geldik 🙂 Bu yeni trend hoşunuza gittiyse bir an önce kuaförünüzün yolunu tutarak bu stili saçlarınızda taşıyabilirsiniz. Diğer önerilerimizi ve trendleri görüntülemek için buradaki güncel yazılarımızı incelemeyi unutmayın!


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir