Saç renkleri

Bu Yazın Trend Saç Rengi : Rose Gold Saç Rengi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son zamanların en trend renklerinden biri olan ve kozmetikten dekorasyona, modadan mimariye kadar her alana sıçrayan rose gold (pembe altın rengi) saçlara da uğramadan geçmedi. Özellikle son dönemde bir diğer trend olan pastel saç renkleri akımından sonra çok daha ön plana çıkan bu renk, şimdiden son derece popüler hale gelmiş durumda.

cara delevigne altın pembe gold rose saç rengi

Cara Delevigne’den sonra pek çok ünlünün de denediği bu renk aslında sarı saç rengine ışıltı kazandırmaktan ibaret. Bu yüzden saçlarınızın daha sıcak bir tona sahip olması ve daha ışıltılı görünmesi için rose gold saç rengi tercihleriniz arasında mutlaka olsun 🙂

Hem masum hem de çekici bir görünüm kazanmak için tercih edebileceğiniz bu renk özellikle yaz aylarında trendlere ayak uydurmak için ideal. Eğer saçlarınız sarı tonlarındaysa bu rengi uygulamanız son derece kolay olacaktır. Elbette koyu saç rengine sahip olanlar da bu trendden geri kalacak değil. Saçlarınızı kuaförde açtırarak kolayca bu rengi elde edebilirsiniz.

gold rose saç

Bu renk beyaz tenlilerde harikalar yaratıyor. Beyaz ten ve hafif makyajla ile birleştiğinde zarif ve şık bir görünüm kazanmak mümkün. Ancak bronz ten ile birleştiğinde çok çekici bir hava yaratılıyor.

gold rose saç boyası

Yani bu saç rengini her türlü ten rengine sahip olan kişi deneyebilir ve farklı sonuçlar alabilir. Bu yüzden rengin tonlarına ve hangi ten rengi üzerinde nasıl durduklarını kontrol etmeden, başkası üzerinde görüp beğendiğiniz rengi uygulamamakta fayda var. Seçtiğiniz ton cidden çok güzel de olabilir, ama sizin ten renginiz üzerinde istediğiniz gibi durmayabilir.

Golden Rose Saç Renkleri

Aşağıdaki örnekleri inceleyerek golden rose saç renginin tonlarını ve ten rengi üzerinde duruşlarını görebilir, böylece saçlarınızı gold rose saç rengine boyatmadan önce üzerinizde en güzel duracak tonu bulabilirsiniz.

pembe altın saç rengi

kıvırcık uzun saç üzerine altın sarısı ve pembe saç rengi gold rose saç renkleri 2016 platin saç rengi üzerine gold rose saç rengi
pembe altın saç rengi boyası

pembe altın saç rengi trendi

gold rose saç rengi

gold rose saç boya numarası

pembe altın saç renkleri

gold rose saç modelleri


gold rose pembe sarı saç renkleri
saç rengi pembe sarı
altın sarısı ve pembe saç rengi
kırmızılı altın sarısı saç rengi

Rose Gold Saç Renginin İyi Yönleri

Bu renk saçlarınızda son derece sıcak ışıltılar oluşturarak sizi daha taze ve canlı bir görünüme kavuşturur. Farklı bir renk tonu olmasına rağmen doğal bir görünüm kazandırması bu rengin en büyük artılarından biri.

gold rose saç rengi modeli

Hem kısa saçlarda hem orta ve uzun saçlarda harikalar yaratıyor. Bu rengi saçınızın tamamına uygulamak istemezseniz kahve ya da kızıl tonlarındaki saçlara ombre şeklinde uygulandığında da muhteşem sonuç veriyor.

gold rose saç renkleri

Eğer saç renginiz platin sarısı ise bu rengi kesinlikle ama kesinlikle denemelisiniz! Üzerinizde harika duracağına emin olabilirsiniz.

 

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir