Saç renkleri

Nötr Altın Sarısı Saç Renkleri – Nötr Altın Saç Rengi Tonları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sarı saçların pek çok farklı tonu bulunuyor. Eğer saçlarınızı sarı renge boyamak istiyorsanız sayısız seçenekle karşı karşıya olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Sarı tonlarından biri olan nötr altın sarı ise son dönemde oldukça popüler hale gelen saç renklerinden biri. Sarı tonları her ne kadar genellikle beyaz tenli kadınlara öneriliyor olsa da eğer buğday ya da esmer tenli biriyseniz ve saçlarınızı sarı bir tona boyatmak istiyorsanız sizin için en uygun renk nötr altın sarısı olacaktır.

nötr altın sarısı saç modeli

Nötr altın sarısı sıcak tonda bir ten rengi gerektirdiği için beyaz tenlilere önerilmez. Eğer koyu bir ten rengine sahipseniz ya da özellikle yaz aylarında bronzlaşıyorsanız bu saç rengi ile gözleriniz ön plana çıkacak ve oldukça çekici görüneceksiniz.

Nötr Altın Sarısı Saç Rengi İle Makyaj

nötr altın sarısı saç rengi modası

Bu saç rengi gözleri belirginleştirdiği için farklı göz makyajları deneyerek çok daha güzel görünebilirsiniz. Dumanlı göz makyajı, koyu toprak tonları bu saç rengi için ideal bir göz makyajını oluşturur. Ruj renklerinde ise daha soğuk tonlar tercih edebilirsiniz. Pembe, mor, bordo gibi koyu tonları tercih edebilirsiniz. Ayrıca dengeli bir kontür uygulaması ile yüzünüz bu saçlarla birlikte mükemmel görünecektir. Makyajı en iyi taşıyan saç renklerinden biri olduğunu söylemekte fayda var.

Saçları Nötr Altın Sarısı Saç Rengine Boyamak

altın sarısı saç modelleri

Bu rengi tutturmak biraz zor olduğundan bir kuaförde yaptırmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Nötr altın sarısını uygulamak için saç renginizin yeterli seviyede açılmış olması gereklidir. Eğer yine de kendi saçlarınızı boyamak konusunda tecrübeliyseniz ve yapabileceğinize inanıyorsanız birçok boya markasında nötr altın sarısı tonunu bulmanız mümkün. Elbette bu rengi elde etmek için var olan saç renginizi de göz önünde bulundurmanız gerekir. Kızıl tonlarında bir saç renginiz varsa bu renge boyadığınızda pek iyi sonuçlar elde edemeyebilirsiniz. Bu açıdan profesyonel birine boyatmak çok daha iyi olacaktır. Kızılın yanı sıra koyu kahve gibi bir saç rengi için de aynı şey geçerlidir. Bu rengi tutturmak için saç renginizin açılması gerektiğini unutmayın.

Nötr Altın Sarısı Saç Renkleri

Aşağıdaki örnekleri inceleyerek nötr altın sarısı saç rengi tonları arasından bir seçim yapabilirsiniz.
nötr altın sarısı
nötr altın sarısı saç

nötr altın sarısı saç renkleri

nötr altın sarısı saç modelleri
nötr altın sarısı saç rengi boya numarası
nötr altın sarısı saç rengleri
altın sarısı saç
altın sarısı saç rengi


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir