Saç renkleri

Tarçın Bakır Saç Renkleri ve Tarçın Bakır Saç Rengi Boyası

tarafından tarihinde yayınlandı.

İlkbahar ve yaz sezonuna oldukça yakışan bir saç rengi olan tarçın bakır, bu yaz dönemine farklı bir saç rengi ile girmek isteyenler için son derece ideal bir renk. Işıltılı ve parlak bir görünüm vermesinin yanı sıra sıcak renk tonuyla cildi canlı da gösteriyor. Hem saçlarınızı hem de cildinizi çok daha sağlıklı ve canlı göstermesiyle gönlünüzde taht kuracak olan bu renk, Elçin Sangu, Azra Akın gibi ünlülerde de gördüğümüz bir saç rengi. Eğer saçlarınız soluk ve mat bir hal aldıysa ya da saç renginizin cildinizi çok daha solgun gösterdiğini düşünüyorsanız aradığınız saç rengi kesinlikle tarçın bakır. Bu yaza gençleşmiş ve canlanmış bir stille girmek istiyorsanız deneyebilirsiniz.

bakır tarçın saç rengi

Evde Tarçın Bakır Saç Rengi Nasıl Boyanır?

tarçın bakır saç modeli

Eğer saçlarınızı kendiniz boyamayı düşünüyorsanız tarçın bakır saç rengi boyarken dikkat etmeniz gereken şeyler var. Boyama öncesindeki saçınızın rengi ve tonu boya markası seçmekte çok önemli. Eğer saçlarınızın mevcut rengi koyu ise bu renge ulaşmak sizin için biraz meşakatli olabilir. Çünkü saçlarınızı tarçın bakır rengine boyamadan önce saçlarınızı açmanız gerekecektir.

Tarçın Bakır Saç Boyası Numarası

tarçın bakır rengi

Eğer saçlarınız sarı ve sarı tonları ise tarçın bakır saç rengini tutturmak için kullanmanız gereken tarçın bakır saç boyası Loreal Paris’in 7.43 numaralı rengi.

Tarçın Bakır Saç Renkleri

Tarçın bakır saç rengi, hiç şüphesiz beyaz tenli kadınlara yakışıyor. Özellikle orta yaşlı beyaz kadınlar için gençleştirici özelliği bile olduğu söylenebilir. Bir de mavi ya da yeşil gibi renkli bir göz rengine sahipseniz bu saç rengi kesinlikle sizin renginiz demektir. Buğday tenli olup da bu rengi denemek istiyorsanız çekinmeyin, çünkü bronz ten ile de harika bir uyum yakaladığını söylemek mümkün. Eğer ten renginiz esmerse tarçın bakır renginin biraz daha koyu tonlarını denemenizi öneririm.

tarçın bakır saç

Birçok saç rengi gibi tarçın bakır da özen isteyen ve sık sık yenilenmesi gereken bir saç rengi. Eğer sürekli saç boyatan ve buna alışkın biriyseniz bu rengi yapmanız için önünüzde hiçbir engel yok demektir. Ayrıca bu saç rengi makyaj isteyen bir saç rengidir. Eğer günlük hayatınızda sürekli makyaj yapıyor ve makyajsız pek gezmiyorsanız sizin için ideal demektir.

tarçın bakır saç rengi

Çünkü tarçın bakır saç rengi ile makyaj yapılmadığında yüzünüz soluk görünebilir. Ten ve saç renginizle uyumlu bir makyaj yaptığınızda ise ışıl ışıl parlarsınız. Toprak tonlarında far ve allık ile harika görünebilirsiniz. Ruj seçiminizi de kırmızı ya da kırmızının tonlarından yapabilirsiniz. Tabi ki doğal görünmek isteyenleri bunun dışında tutuyorum. Doğal bir görünüm sergilemek isteyenler hafif bir makyaj ile istedikleri görünüme kavuşabilirler.

tarçın bakır saç rengleri

Bu saç rengine en çok geniş dalgalı saç modeli yakışıyor. Doğal bir hava kazandıracak olan geniş dalgalar ile kusursuz görünebilirsiniz. Orta boyun yanı sıra bob kesim ya da kısa saçlarınız varsa da bu renk çok yakışacaktır.

Tarçın Bakır Saç Rengi Modelleri

İşte tarçın bakır saç rengi tonları ile ilgili diğer önerilerimiz 🙂
tarçın bakır saç renkleri
2016 tarçın bakır saç
tarçın bakır saç rengi tonu
tarçın bakır saç rengi tonları
tarçın bakır saç tonu
tarçın bakır saç tonları
tarçın bakır saç modelleri
tarçın bakır saç modası
tarçın bakır saç rengi trendi
tarçın bakır saç rengi modası
tarçın bakır saç koleston
tarçın bakır saç loreal

Tarçın bakır saç rengi ve tarçın bakır saç rengi tonları ile ilgili önerebileceklerimiz bu kadar. Umarım saç renginize karar vermenizde size yardımcı olabilmişizdir. Eğer diğer renkleri ve trendleri incelemek isterseniz saç renkleri bölümümüzde beğenebileceğiniz diğer saç rengi önerilerimiz bulunmaktadır.


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir