Ürün İnceleme

Pastel Sungliht Aydınlatıcı İncelemesi ve Yorumları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Yüzün belirli bölgelerini ön plana çıkarmaya yarayan highlihter yani aydınlatıcı ürünler son zamanlarda makyaj dünyasında zirveye oturdu. Başlangıçta yalnızca elmacık kemiklerinin üzerine, burun ve dudak üstüne hafif bir ışıltı katmak amacıyla kullanılan aydınlatıcılar şimdilerde farklı renk tonları ve ışıltılar kazandı. Birbiri ardına çıkan aydınlatıcılar arasında kendi makyaj stilime en uygununu bulmak da artık daha kolay. Uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle bildiğimiz Pastel markası aydınlatıcı konusunda oldukça başarılı. Eğer bir aydınlatıcıdan beklediğiniz simli ve parıl parıl bir görüntüyse Pastel markasının aydınlatıcılarına göz atmanızda fayda var. Pastel Sungliht Aydınlatıcı daha doğal bir güneş ışıltısı katmayı vaat ediyor. O halde gelin bu yeni çıkan aydınlatıcıyı bir gözden geçirelim.

pastel sunlight

Pastel Sungliht Aydınlatıcı Özellikleri

  • Bronz bir aydınlık kazandırıyor.
  • Yüzün bölgelerine doğal güneş ışığı etkisi katıyor.
  • Likit bir aydınlatıcı.

Pastel Sungliht Aydınlatıcı Yorumları

Eğer daha önce Pastel Moonlight aydınlatıcısını kullandıysanız ya da denediyseniz Sunlight’ın daha az simli olduğunu fark edebilirsiniz. Bu özelliği de daha doğal bir görünüm vermesini sağlıyor. Eğer makyajınızda ışıltı katmak ama bir o kadar da doğal bir sonuç istiyorsanız kesinlikle Sunlight bunun için ideal. Moonlight’ın içerisinde gümüş pırıltılar yer alıyordu. Birçok kişi hem yaz bronzluğunun etkisiyle hem de altın ışıltıların moda olmasıyla bu aydınlatıcının daha bronz tonlarda olmasını istiyordu.

Pastel Sungliht Aydınlatıcı incelemesi

Markanın bu yönde bir yenilik yaparak bu ürünü çıkarması çok fazla kişiyi memnun etti. Eğer siz de daha altın bronz bir ışıltıdan yanaysanız kesinlikle Sunlight aydınlatıcıyı çok daha fazla beğeneceksiniz. Her ne kadar altın bronz etkisi olsa da kesinlikle yüzünüzde sarı bir görüntü bırakmıyor. Güneş ışıltısını kesinlikle harika bir şekilde kazandırıyor. Likit bit aydınlatıcı olması da ayrı bir güzel özelliği denebilir. Eğer siz de toz aydınlatıcılar yerini likit ürünlerin cilt ile çok daha iyi bütünleştiğini düşünüyorsanız kesinlikle bu aydınlatıcıyı çok seveceksiniz.

Pastel Sungliht Aydınlatıcı incelemesi yorumları

Ambalajının küçük oluşu da makyaj çantanızda taşıyabilme imkanı sunuyor. Fırçası ile cildinize birkaç nokta şeklinde sürüp nemli bir sünger ile tampon hareketler ile yaydığınızda çok iyi bir sonuç alıyorsunuz. Bu aydınlatıcının en güzel özelliklerinden biri ise gün içinde dağılıp yok olmaması. Sabah makyaj sonrası cildinize uyguladığınızda akşama kadar elmacık kemiklerinizin üzerindeki aydınlığı görebilirsiniz.

Pastel Sungliht Aydınlatıcı uygulama

Eğer beyaz tenli ya da buğday tenliyseniz bu aydınlatıcı kesinlikle cilt tonunuza harika bir şekilde uyum sağlayacaktır. Ancak esmer tenli için beyaz bir görünüm yaratabilir. Eğer cildiniz sarı alt tonluysa bu aydınlatııyı çok seveceksiniz demektir. Yine de önce denemeli ve cilt tonunuza uyumlu olup olmadığını gördükten sonra satın almalısınız.

Pastel Sungliht Aydınlatıcı

Siz de makyajınıza son dokunuş olarak inci gibi görünen bir aydınlatıcı kullanmak istiyorsanız hem uygun fiyatlı olması hem de gerçekten doğal bir ışıltı sağlaması ile Pastel Sungliht Aydınlatıcıyı tercih edebilirsiniz. Doğal bir görünümü olduğu için yalnızca abartılı makyajlarda değil günlük makyajınızda da kullanabilirsiniz. BB krem, maskara ve nude bir ruj ile oluşturduğunuz sade makyaja Sunlight aydınlatıcı ile son noktayı koyduğunuzda son derece sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

pastel sunlight aytınlatıcı kullananlar

Yüzünüze boyut kazandırmak ve belirli yerleri ön plana çıkarmak için kullanabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizin biraz üstüne, burnunuzu kalkık göstermek için hemen burun üstüne, çenenize, dudakları daha dolgun göstermek amacıyla dudak üstünüze ve kaş çizgisinin hemen üstüne uygulayabilirsiniz.

Pastel Sungliht Aydınlatıcı Fiyatı

Pastel Sungliht Aydınlatıcı

Pastel Sungliht Aydınlatıcı fiyatı 13.25 TL. Rossman ya da Gratis gibi mağazalarda bulabilirsiniz. İndirim günlerinde 10 TL’ye de satın alma şansınız var. Çok uygun bir fiyatının olmasının yanında oldukça da kaliteli bir ürün. Eğer bütçenizi sarsmayacak bir aydınlatıcı arıyorsanız Pastel iyi bir seçenek.


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir