Ürün İnceleme

The Body Shop %100 Vejetaryen Yüz Maskeleri Yorumları ve İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Cilt bakımı, güzelliğin ilk adımlarından biridir. Cildiniz yeterince bakımlı olduğunda yapacağınız makyaj da daha güzel görünür. Bunun için düzenli olarak cildinizi temizlemeli ve bakım yapmalısınız. Cildiniz için tamamen doğal ve sağlıklı içerikleri sahip maske arıyorsanız The Body Shop’un yeni çıkardığı %100 Vejetaryen yüz maskelerini kesinlikle denemelisiniz.

body shop vejeteryan yüz maskeleri yorumları

The Body Shop %100 Vejetaryen Yüz Maskeleri Özellikleri

  • İçeriğinde paraben, parafin, silicon ve mineral yağlar bulunmuyor.
  • Tamamen doğal bir içeriğe sahip.
  • Seride 5 adet farklı işlevlere sahip maske bulunuyor.

The Body Shop %100 Vejetaryen Yüz Maskeleri Yorumları ve Çeşitleri

body shop vejeteryan yüz maskesi

Seride 5 adet maske mevcut. Her bir maske farklı bir işlev görüyor. Cildinizin sorunu ya da ihtiyacı olan ne ise ona uygun maskeleri kullanarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. İçeriğinin tamamen doğal olması bu ürünlerin gerçekten cildi güzelleştireceğine dair güveni arttırıyor. İsterseniz serinin tamamına sahip olabilirsiniz, isterseniz cildinizin ihtiyacına göre teker teker alabilirsiniz. Peki bu maskelerin çeşitleri ve işlevleri neler?

The Body Shop British Rose

body shop british rose yüz maskesi

Bu maskenin içeriğinde gül yapraklı, kuşburnu yağı, gül esansı ve organik aloe vera bulunuyor. Cildi nemlendirmeyi ve beslemeyi vaat ediyor. Cildinizin yumuşak ve kadife bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Jel bir dokuya sahip ve sürdüğünüzde cildinizi ferahlatıyor. Eğer nemini kaybetmiş ve kuru bir cildiniz varsa kesinlikle canlılık kazandırmak için bu maske ideal.

body shop british rose yüz maskesi inceleme

Karma bir cilt tipine sahipseniz ve yanak ve alın bölgeniz diğer bölgelere göre daha kuruyorsa, çoklu maske tekniği ile bu maskeyi yalnızca kuru bölgelere uygulayabilirsiniz.

body shop british rose

Bu maskenin en güzel yanlarından biri de mis gibi kokması.

The Body Shop Amazonian Acai

The Body Shop Amazonian Acai yüz maskesi

Amazon kabilelerinden esinlenilerek oluşturulmuş bu maskenin de içeriğinde guarana, acai berry, babassu yağı gibi doğal malzemeler bulunuyor. Yorgun ciltleri canlandıran ve etkili bir şekilde arındırarak canlılık kazandıran bir maske özelliği taşıyor.

The Body Shop Amazonian Acai yüz maskesi

Eğer yıpranmış ve yorgun bir cildiniz varsa ve solgun görünümden şikayetçiyseniz bu maskeyi kullanarak cildinizin dinlenmiş görünmesini sağlayabilirsiniz.

The Body Shop Himalayan Charcoal

The Body Shop Himalayan Charcoal doğal maske

Hindistan’ın doğal malzemeleri ile oluşturulmuş bu maske de içeriğinde bambu kömürü, yeşil çay yaprağı ve organik çay ağacı yağı içeriyor. Cildi toksinlerde arındırmayı ve cilde ışıltı kazandırmayı vaat ediyor.

The Body Shop Himalayan Charcoal doğal maske incelemesi

Bu maskeyi ilk uyguladığınızda cildinizde çok hafif bir karıncalanma hissedebilirsiniz. Ancak yıkadıktan sonra cildinizin son derece canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuştuğunu görebilirsiniz. Ciltte biriken kirleri iyi bir şekilde temizliyor ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

The Body Shop Himalayan Charcoal doğal maske uygulaması

Özellikle yağlı ve gözenekli ciltler için uygun olduğunu söylemekte fayda var. Yalnızca T bölgenize de uygulayabilirsiniz.

The Body Shop Ethiopian Honey

the body shop ethiopian honey yüz maskesi

Güçlü bir nemlendirici özelliğe sahip bu maske de içeriğinde marula yağı ve zeytinyağı barındırıyor.

body shop ethiopian honey yüz maskesi sarı şişe

Cildinizi nemlendirmeyi ve beslemeyi vaat ediyor. Eğer kuru ve cansız bir cildiniz varsa bu maske ile cildinize ışıltı kazandırabilirsiniz.

The Body Shop Chinese Ginseng & Rice

The Body Shop Chinese Ginseng & Rice doğal maske

Uzak Doğu’dan gelen ginseng bitki özü ile cildinizi arındıran bu maske de ayrıca susam yağı ve pirinç özü de bulunuyor. Oldukça kremsi bir yapısı var ve düzenli olarak kullanıldığında cilde aydınlık bir görünüm kazandırıyor.

The Body Shop Chinese Ginseng & rice maske

İçeriğindeki pirinç sayesinde cildinizin rengi de bir ton açılabiliyor.

The Body Shop %100 Vejetaryen Yüz Maskeleri Nasıl Kullanılır?

the body shop yüz maskesi

Bu maskelerin en önemli özelliği çoklu maske tekniğine uygun olarak hazırlanmış olması. Birçok kişinin cilt tipi karmaya dönüktür. Burun bölgesi yağlıyken yanak ve alın bölgesi kuru olabilir. Hassas cilde sahip olanlar olabileceği gibi geniş gözenekli ve yağlı bir cilt tipine de sahip olunabilir. Bütün bu detaylar maskeleri kullanırken önem arz ediyor. Eğer burun bölgeniz yağlıysa ve gözenekleriniz genişse bu bölgelere kömür maskesini uygulayabilir, kuru yanak bölgelerinize ise bal ya da gül maskesini uygulayabilirsiniz.

The Body Shop %100 Vejetaryen Yüz Maskeleri Fiyatları

the body shop Vejetaryen Yüz Maskeleri fiyatı

The Body Shop %100 Vejetaryen Yüz Maskeleri serisindeki maskelerin her birinin fiyatı 99.90 TL. 75 ml’lik bir ürün olması ve uzun süre kullanarak en iyi sonuçları alabileceğiniz için fiyat performans açısından son derece iyi denebilir.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir