Ürün İnceleme

Pastel Moonlight aydınlatıcı inceleme ve yorumlar

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün sizlere likit aydınlatıcı ve Türk Markası olan Pastel Moonlight yorumlarımdan ve incelememden bahsedeceğim. Eğer ürünü almayı düşünüyorsanız veya likit aydınlatıcılar ile ilgili araştırma yapıyorsanız konuyu sonuna kadar okuyun 🙂 Öncelikle bir kaç resim ile birlikte benim yorumlarımdan bahsederek incelememize başlamak istiyorum.

Pastel Moonlight Aydınlatıcı Yorumları

Pastel Moonlight Aydınlatıcı aşağıda gördüğünüz şekilde oje fırçalı. Fırçasının biraz kuru ve sert olduğunu söylemeliyim. Bu beni birazcık rahatsız etti. Ancak büyük bir sorun olmadığını da belirtmek istiyorum.
pastel moonlight aydınlatıcı inceleme

İnci beyazında bir aydınlık veriyor ve içindeki minik simlerden dolayı simli bir parlaklık yaratıyor. Aşağıdaki görseli incelerseniz ne demek istediğimi göreceksiniz. Eğer simli bir parlaklık arıyorsanız ürün hoşunuza gidebilir.

pastel moonlight aydınlatıcı yorumları

Pastel Moonlight Aydınlatıcı İnceleme

Öncelikle Pastel Moonlight markasının yerli bir marka olduğunu ve piyasaya çok hızlı bir giriş yaparak çok sevildiğini söyleyerek incelememe başlamak istiyorum.Pastel Moonlight Aydınlatıcının rengi tam olarak inci rengi ve 15 ml olarak satılıyor. Açıkcası benim gibi toz aydınlatıcı taşımaktan yorulduysanız denemenizi tavsiye edeceğim bir ürün.Benefit High Beam aydınlatıcıya eşdeğer olarak üretilmiş bir aydınlatıcı. Üstelik arada gerçekten çok büyük bir fiyat farkı var. Benefit High Beam aydınlatıcı 120 Lira civarındayken, Pastel Moonlight 15 Lira gibi bir fiyata satılıyor.

pastel moonlight resim

Açık ve buğday tene sahipseniz kullanabileceğiniz bir aydınlatıcı.Sonuçta bu ten renkleri için özel üretilmiş bir ürün ve bu yüzden koyu ten renginde pek belli olmuyor.Likit aydınlatıcı olmasına rağmen sıvı ve akışkan bir formu yok ve geniş bir alana yayılıyor.Uyguladıktan sonra diğer aydınlatıcılarda yaptığınız gibi el ile dağıtmanız pek mümkün değil çünkü içindeki minik simlerden dolayı elleriniz sim oluyor.Yağlı cilt tipine sahipseniz üzülerek ürünün size uygun olmadığını söylemek zorundayım. Kuru,normal ve karma ciltler için üretilmiş bir aydınlatıcı.

Pastel Moonlight Aydınlatıcı Fiyat

Pastel Moonlight Aydınlatıcı fiyatı diğer aydınlatıcılara göre çok daha ucuz.Piyasada 12-15 Türk Lirası gibi çok uygun bir fiyata bulabilirsiniz. Fiyatı gerçekten piyasadaki diğer aydınlatıcılara göre çok uygun ve fiyat performans açısından değerlendirecek olursak da oldukça tatmin edici. Bu yüzden denemeli miyim? diye soracak olursanız mutlaka denemenizi öneririm.14 Yorum var

 1. Özge Ö.

  Ocak 28, 2016

  Rengi harika duruyor en yakın zamanda alacağım

 2. Nilgun Kısa

  Ocak 30, 2016

  Fiyatı gerçekten çok uygun denemek istiyorum çok teşekkürler

 3. Feriha

  Ocak 31, 2016

  Fiyatı ve kalitesi süper bence denemelisiniz

  • Melike Güler

   Şubat 5, 2016

   Merhaba Feriha almayı düşünüyorum beğenmediğin rahatsız olduğun özellikleri var mı? Ona göre başka bir marka da alabilirim kararsız kaldım

 4. arzu aslan

  Şubat 1, 2016

  sayfanıda çok faydalı bilgiler buluyorum çok teşekkürler

 5. Müge Yıldıran

  Şubat 3, 2016

  Ürünü bir süre kullandım biraz simli simli parlaklık bırakıyor.Çok iyi bir ürün diyemem ancak kötü de diyemem. Bence herkesin evinde bulunmalı zaten fiyatı ucuz arada kullanırsınız 😀

 6. Derya

  Şubat 4, 2016

  En kısa zamanda satın alıp deneyeceğim. Farklı yorumlarım olursa buradan yazacağm.

 7. Selin Saraç

  Şubat 4, 2016

  Pastelin ürünleri zaten güzel oluyor ben baya beğeniyorum bu ürünü görmemiştim fırsat olurda denk gelirsem alacağım

 8. Ecem Yilmaz

  Şubat 7, 2016

  Pek sevmiyorum ben bu pastel markasını

  • Nur Kaluç

   Şubat 8, 2016

   Bende pek beğenmiyorum canım.. Biraz daha geliştirmeleri lazm kendilerini ama fiyatı uygun denenebilir diye düşünüyorum

  • Necla s

   Şubat 10, 2016

   pastel çok iyi bir marka sayılmaz ama fiyatına göre kaliteli diyebilirim

   • hatice

    Şubat 12, 2016

    bende tam olarak aynını düşünüyorum

   • yıldız nur

    Şubat 17, 2016

    bende böyle düşünüyorum ucuz ürün arıyorsanız alın ama kalite arıyorsanız asla!

 9. leyla

  Ekim 18, 2016

  cilt sagligi tarafini gelistirseler hos.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir