Ürün İnceleme

Pastel Moonlight aydınlatıcı inceleme ve yorumlar

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün sizlere likit aydınlatıcı ve Türk Markası olan Pastel Moonlight yorumlarımdan ve incelememden bahsedeceğim. Eğer ürünü almayı düşünüyorsanız veya likit aydınlatıcılar ile ilgili araştırma yapıyorsanız konuyu sonuna kadar okuyun 🙂 Öncelikle bir kaç resim ile birlikte benim yorumlarımdan bahsederek incelememize başlamak istiyorum.

Pastel Moonlight Aydınlatıcı Yorumları

Pastel Moonlight Aydınlatıcı aşağıda gördüğünüz şekilde oje fırçalı. Fırçasının biraz kuru ve sert olduğunu söylemeliyim. Bu beni birazcık rahatsız etti. Ancak büyük bir sorun olmadığını da belirtmek istiyorum.
pastel moonlight aydınlatıcı inceleme

İnci beyazında bir aydınlık veriyor ve içindeki minik simlerden dolayı simli bir parlaklık yaratıyor. Aşağıdaki görseli incelerseniz ne demek istediğimi göreceksiniz. Eğer simli bir parlaklık arıyorsanız ürün hoşunuza gidebilir.

pastel moonlight aydınlatıcı yorumları

Pastel Moonlight Aydınlatıcı İnceleme

Öncelikle Pastel Moonlight markasının yerli bir marka olduğunu ve piyasaya çok hızlı bir giriş yaparak çok sevildiğini söyleyerek incelememe başlamak istiyorum.Pastel Moonlight Aydınlatıcının rengi tam olarak inci rengi ve 15 ml olarak satılıyor. Açıkcası benim gibi toz aydınlatıcı taşımaktan yorulduysanız denemenizi tavsiye edeceğim bir ürün.Benefit High Beam aydınlatıcıya eşdeğer olarak üretilmiş bir aydınlatıcı. Üstelik arada gerçekten çok büyük bir fiyat farkı var. Benefit High Beam aydınlatıcı 120 Lira civarındayken, Pastel Moonlight 15 Lira gibi bir fiyata satılıyor.

pastel moonlight resim

Açık ve buğday tene sahipseniz kullanabileceğiniz bir aydınlatıcı.Sonuçta bu ten renkleri için özel üretilmiş bir ürün ve bu yüzden koyu ten renginde pek belli olmuyor.Likit aydınlatıcı olmasına rağmen sıvı ve akışkan bir formu yok ve geniş bir alana yayılıyor.Uyguladıktan sonra diğer aydınlatıcılarda yaptığınız gibi el ile dağıtmanız pek mümkün değil çünkü içindeki minik simlerden dolayı elleriniz sim oluyor.Yağlı cilt tipine sahipseniz üzülerek ürünün size uygun olmadığını söylemek zorundayım. Kuru,normal ve karma ciltler için üretilmiş bir aydınlatıcı.

Pastel Moonlight Aydınlatıcı Fiyat

Pastel Moonlight Aydınlatıcı fiyatı diğer aydınlatıcılara göre çok daha ucuz.Piyasada 12-15 Türk Lirası gibi çok uygun bir fiyata bulabilirsiniz. Fiyatı gerçekten piyasadaki diğer aydınlatıcılara göre çok uygun ve fiyat performans açısından değerlendirecek olursak da oldukça tatmin edici. Bu yüzden denemeli miyim? diye soracak olursanız mutlaka denemenizi öneririm.


14 Yorum var

      Yorum yapın

      E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir