Ürün İnceleme

Benefit High Beam aydınlatıcı geniş inceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün son yıllarda ülkemizde satışı yapılmaya başlanan Benefit High Beam Highlighter ürününü inceleyeceğiz.Yüzümüzdeki göz altı morlukları ve benzeri kusurları nasıl gölgeleme tekniği ile kapatmaya çalışıyorsak, öne çıkarmak istediğimiz bölgeler için de aydınlatma tekniği kullanıyoruz.Aydınlatıcı olarak piyasada bir çok formda ve farklı farklı ürünler var.Bunların hepsini tek tek kozmetik inceleme bölümümüzde inceleyeceğim.Bugün inceleyeceğimiz ürün ise likit aydınlatıcı olan Benefit High Beam. Zaman kaybetmeden Benefit High Beam yorumlarıma ve incelememe başlıyorum.

Benefit High Beam Aydınlatıcı Yorumları

Ürün aşağıda göründüğü gibi Oje fırçalı.Öncelikle fırçasının yumuşak ve iz bırakmadığını söylemek istiyorum.

benefit high beam aydınlatıcı

Sedefli ve inci beyazında bir aydınlık sağlıyor. Aşağıdaki görsellerden zaten ne demek istediğimi anlayacaksınız.

benefit high beam yorumlar

Benefit High Beam Aydınlatıcı İnceleme

Eğer açık ve buğday tene sahipseniz kullanabileceğiniz bir ürün. Zaten açık ve buğday tenliler için üretilmiş bir ürün. Koyu ten rengine sahipseniz hiç vakit kaybetmeyin derim çünkü bu ten renginde kendini hiç belli etmiyor.Eğer kuru,normal veya karma cilt tipine sahipseniz deneyebilirsiniz. Yağlı cilt tipi için uygun bir ürün değil.Likit aydınlatıcı olmasına rağmen çok sıvı bir formunun olduğunu söyleyebilirim. Örnek vermem gerekirse fırça ile aldığınızda damlamıyor.

Benefit High Beam Aydınlatıcı Fiyat

Benefit High Beam Aydınlatıcı fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız şaşırabilirsiniz.Çünkü ürün 120 TL civarında satılan performansına göre gerçekten çok pahallı bulduğum bir ürün. Piyasada alternatif olarak kullanabileceğiniz (Hatta daha iyi sonuç bile alabileceğiniz) ve çok daha ucuza veya yakın fiyata bulabileceğiniz ürünler mevcut. Bu fiyata değer mi diye soracak olursanız bence değmez ancak tabi ki karar size kalmış. Bence 120 lira gibi bir ücret ödeyecekseniz daha kaliteli markalar ve ürünler piyasada mevcut.Onlara yönelmek daha akıllıca olacaktır.

Benefit High Beam Highlighter ile ilgili anlatacaklarım bu kadar. Sorularınız ve önerileriniz olursa aşağıdaki yorum bölümünden yorum yaparak benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Diğer incelemelerimizi görüntülemek için ürün inceleme bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.


9 Yorum var

 1. İrem

  Ocak 28, 2016

  Gerçekten pahalı bir ürün. İncelemenizi okuduktan sonra denemeye karar verdim ama fiyat biraz düşündürücü…

 2. Özlem Duru

  Ocak 30, 2016

  Bence çook pahallı…

 3. Gökçe F

  Ocak 30, 2016

  Karar veremedim pek ya.. fiyatı biraz daha uygun olsaydı belki düşünebilirdim ancak bir kaç blogda okuduğuma göre daha uyguna alternatifleri varmış ve sonuç olarak aynı etkiyi alabiliyormuşuz.

 4. Feyza derin

  Şubat 1, 2016

  Benim anlamadığım markalar hiç mi fiyat araştırması yapmıyor muadilleri çok daha uygun. Ne kadar iyi olursa olsun o kadar para veremem

 5. Müge Yıldıran

  Şubat 3, 2016

  Herkesin bu ürün ile karşılaştırdığı o türk markası üründen bende de var. Evet bu ürünün dupesi olarak üretilmiş ancak ikisi bence biraz farklı o yüzden kıyaslama yapmak yanlış geliyor . Tabi ki bu benim düşüncem

 6. Güneş

  Şubat 5, 2016

  Ürünün dupeleri var tabi ama ben bi benefit kadar olabileceğini sanmıyorum arkadaşlar. o yüzden paraya kıyıp alıcam ay ortası

 7. Necla s

  Şubat 10, 2016

  fiyatına hiç takılmayın arkadaşlar pişman olmazsınız süperrr bir ürün

  • hatice

   Şubat 12, 2016

   bu sefer seni dinlemicem 😀 bu biraz pahallı canım

  • yıldız nur

   Şubat 17, 2016

   aynen öyle verilen paranın hakkını veriyor

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir