Ürün İnceleme

Benefit High Beam aydınlatıcı geniş inceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün son yıllarda ülkemizde satışı yapılmaya başlanan Benefit High Beam Highlighter ürününü inceleyeceğiz.Yüzümüzdeki göz altı morlukları ve benzeri kusurları nasıl gölgeleme tekniği ile kapatmaya çalışıyorsak, öne çıkarmak istediğimiz bölgeler için de aydınlatma tekniği kullanıyoruz.Aydınlatıcı olarak piyasada bir çok formda ve farklı farklı ürünler var.Bunların hepsini tek tek kozmetik inceleme bölümümüzde inceleyeceğim.Bugün inceleyeceğimiz ürün ise likit aydınlatıcı olan Benefit High Beam. Zaman kaybetmeden Benefit High Beam yorumlarıma ve incelememe başlıyorum.

Benefit High Beam Aydınlatıcı Yorumları

Ürün aşağıda göründüğü gibi Oje fırçalı.Öncelikle fırçasının yumuşak ve iz bırakmadığını söylemek istiyorum.

benefit high beam aydınlatıcı

Sedefli ve inci beyazında bir aydınlık sağlıyor. Aşağıdaki görsellerden zaten ne demek istediğimi anlayacaksınız.

benefit high beam yorumlar

Benefit High Beam Aydınlatıcı İnceleme

Eğer açık ve buğday tene sahipseniz kullanabileceğiniz bir ürün. Zaten açık ve buğday tenliler için üretilmiş bir ürün. Koyu ten rengine sahipseniz hiç vakit kaybetmeyin derim çünkü bu ten renginde kendini hiç belli etmiyor.Eğer kuru,normal veya karma cilt tipine sahipseniz deneyebilirsiniz. Yağlı cilt tipi için uygun bir ürün değil.Likit aydınlatıcı olmasına rağmen çok sıvı bir formunun olduğunu söyleyebilirim. Örnek vermem gerekirse fırça ile aldığınızda damlamıyor.

Benefit High Beam Aydınlatıcı Fiyat

Benefit High Beam Aydınlatıcı fiyatı ne kadar diye merak ediyorsanız şaşırabilirsiniz.Çünkü ürün 120 TL civarında satılan performansına göre gerçekten çok pahallı bulduğum bir ürün. Piyasada alternatif olarak kullanabileceğiniz (Hatta daha iyi sonuç bile alabileceğiniz) ve çok daha ucuza veya yakın fiyata bulabileceğiniz ürünler mevcut. Bu fiyata değer mi diye soracak olursanız bence değmez ancak tabi ki karar size kalmış. Bence 120 lira gibi bir ücret ödeyecekseniz daha kaliteli markalar ve ürünler piyasada mevcut.Onlara yönelmek daha akıllıca olacaktır.

Benefit High Beam Highlighter ile ilgili anlatacaklarım bu kadar. Sorularınız ve önerileriniz olursa aşağıdaki yorum bölümünden yorum yaparak benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Diğer incelemelerimizi görüntülemek için ürün inceleme bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.


9 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir