Saç bakımı

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu yazımda sürekli kırılan ve kırık saç uçlarından şikayetçi olan kadınların seveceği bir ürün olan Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü ile ilgili bilmeniz gerekenleri anlatacağım. Eğer sizinde böyle bir sorununuz varsa veya Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü yorumları ve ürün hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü yorumları

Saçlarımıza yaptığımız maşa , düzleştirme ve benzeri işlemler anlık olarak hoş bir görüntü yaratsa da uzun vadede saçlarımıza zarar verdiği gerçeğini kabullenmemiz gerekiyor. Tabi ki maşa ve düzleştirme gibi işlemleri yapmayın demiyorum ancak en azından saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yapmalısınız. Dove markasının ürettiği Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü serisi tam da bunun için üretilmiş bir ürün.Yaklaşık 3 kullanımda istediğiniz sonucu mutlaka alacağınızı düşünüyorum. Polielektrolit Kompleks teknolojisi ile negatif ve pozitif yükler birbirini çekerek kırık saç uçlarının birbirine yapışmasını sağlıyor.Böylece ortalama 3 kullanım gibi kısa bir sürede sağlıklı ve güzel görünen saçlara kavuşuyorsunuz.

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü inceleme

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü inceleme

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürünü satın almadan önce bilmeniz gereken şeylerden bahsetmek istiyorum. Her zaman olduğu gibi ilk olarak olumlu özelliklerinden bahsedeceğim.

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü Olumlu Özellikleri

 • Gerçekten 2-3 kullanım gibi kısa bir sürede ürün ihtiyacınızı yerine getirerek kırık saçlarınızı kesinlikle onaracaktır.
 • Kırık saçlarınız sağlıklı ve güzel görünmeye başlayacak
 • Eğer saçlarınızı uzatmak istiyorsanız ancak kırıklardan dolayı cesaret edemiyorsanız gerçekten bu konuda ürüne güvenebilirsiniz.
 • Saçlarınızda elektriklenme sorunu varsa ürün bu konuda da oldukça başarılı

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü Olumsuz Özellikleri

 • Ürün aslında tam olarak bir onarım sağlamıyor. Evet saçlarınız 2-3 kullanım gibi kısa bir sürede istediğiniz görünüme kavuşuyor ve istediğiniz görünümü elde ediyorsunuz ancak sorunu gerçekten çözmüyor. Yani kırık uçlara sahip olan güçsüz saçlarınız aslında güçlenmiyor , yapay bir mıknatıs etkisi yaratarak kırık uçların birleşmesini sağlıyor.
 • Ürün sorunu gerçekte çözmediği ve sadece görsel olarak çözdüğü için devamlı bir kullanım gerekiyor.

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü Kullanımı

Ürünün kullanımına gelecek olursak dikkat etmeniz gereken şeyler var.

 • Ürünü her yıkamadan sonra kullanıyorsunuz.
 • Dikkat etmeniz gereken en önemli şey saç uçlarına uygulamanız. Saç diplerine gelmemesine özellikle dikkat etmelisiniz.
 • Ürünü ıslak veya kuru saça uygulayabilirsiniz bu sizin tercihinize kalmış.
 • Saçlarınızı yumuşatmak ve parlatmak için ürünü kullanmayı düşünüyorsanız yanılabilirsiniz çünkü bu konuda pek bir faydası olmuyor. Ürünün amacı kırık saçları onararak pürüzsüz bir görünüm oluşturması
 • Şampuan ve saç kremi ile birlikte kullandığınızda ürünün etkisi artıyor

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü Fiyat

Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Kürü ne kadar diye soracak olursanız ürünün piyasadaki fiyatı 10 Türk Lirası civarında.Bence denemeye değer bir fiyat.

Ürün ile ilgili gördüğüm şeyler bunlar. İncelediğimiz ürünler ile ilgili diğer konuları görmek için ürün inceleme bölümümüze göz atabilirsiniz.


8 Yorum var

  Yorum yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir