Ürün İnceleme

NARS Radiant Creamy Kapatıcı İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu yazımızda NARS Radiant Creamy Kapatıcı ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz. Ürünü olumlu ve olumsuz özellikleri ile birlikte objektif olarak incelemeye çalışacağım. Eğer siz de kapatıcı kullanmayı seven birisiyseniz, sizinle paylaşacağım bilgilerin çok işinize yarayacağını düşünüyorum.

NARS Radiant Creamy Kapatıcı Yorumlar

Öncelikle NARS Radiant Creamy Kapatıcı yorumlarımdan bahsetmek istiyorum.  Ürün çok yumuşak ve kremsi bir yapıda. Kapatıcı özelliği ise gerçekten çok iyi diyebilirim. Puanlamam gerekirse 5 üzerinden 4 puan vermek sanırım adil olurdu. Ancak satın alırken ton konusunda sıkıntı yaşamamak adına dikkatli olmanızı öneririm.Kendinize cilt tonunuza uygun olmayan bir ton satın almamanız çok önemli. Yardımcı olması açısından aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

NARS Radiant Creamy Kapatıcı tonları ve renkleri

Eğer ürünü göz altı yorgunluğu ve benzer sebepler için kullanacaksanız tavsiye edeceğim her Honey yani Bal rengi olacaktır ve bu ton göz altı yorgunluğu ve benzeri sorunları kapatma en ideal olanıdır.

NARS Radiant Creamy Kapatıcı İnceleme

Şimdi sizi daha fazla bekletmeden NARS Radiant Creamy Kapatıcı ile ilgili incelemize geçiyoruz. Hep olduğu gibi ilk olarak olumlu özelliklerinden bahsedelim.

NARS Radiant Creamy Kapatıcı Olumlu Özellikleri

 • Siz de benim gibi kavanoz tipli kapatıcıları kullanmayı zor buluyorsanız ambalajını açtıktan hemen sonrasında uygulama sağlaması çok pratik bulacağınızı düşündüğüm bir özellik
 • Göz altı morluklarınız için kullanacaksanız ve göz altı morluklarınız fazla ise ürünü bir kaç kat uygulamanız yeterli olacaktır. Böylece Corrector kullanıp üzerine de aydınlatıcı sürme derdinden kurtulursunuz. Bu durumun tek dezavantajı biraz yoğun bir tabaka oluşturmasıdır.
 • Bence ürünün en güzel özelliği ürünün ışığı yayma teknolojisine sahip olması.Böylece kusurları daha iyi gizliyor.

NARS Radiant Creamy Kapatıcı sonuç

 • Ürün içeriğinde paraben,alkol gibi şeyler bulunmuyor.
 • Komedojenik olmadığı için sivilceye sebep olmuyor.

NARS Radiant Creamy Kapatıcı Olumsuz Özellikleri

 • Ürün çok hızlı sabitleniyor bu yüzden uyguladıktan hemen sonra parmak/sünger/fırça yardımı ile dağıtmanız gerekiyor.
 • Ürünün olumsuz özelliği olarak söyleyebileceğim bir diğer şey ise çizgilerle dolması.

NARS Radiant Creamy Kapatıcı Kullanımı

NARS Radiant Creamy Kapatıcıyı göz altı yorgunluğu ve halkalanma sorunu gibi problemler için kullanacaksanız ters üçgen şeklinde kullanmanızı tavsiye ederim.

NARS Radiant Creamy Kapatıcı Fiyat

NARS Radiant Creamy Kapatıcı fiyatı ne kadar? diye soracak olursanız ürünü piyasada 80 Türk Lirası civarına bulabilirsiniz.


9 Yorum var

  Yorum yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir