Ürün İnceleme

Dermalogica Daily Microfoliant peeling inceleme ve yorumlar

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bu yazımda Dermalogica Daily Microfoliant peeling ürününü inceleyeceğiz.Ürünü kullanırken ve sonrasında tecrübe ettiğim
olumlu ve olumsuz özelliklerini sizlerle paylaşacağım.Başlamadan önce ürünün hassas ciltlere özel bir ürün olduğunu söylemek istiyorum.

Dermalogica Daily Microfoliant peeling Yorum

Eğer hassas bir cilt tipine sahipseniz bu konuda ürün seçerken dikkatli olmalısınız ve doğru ürünleri tercih etmelisiniz. Dermalogica Daily Microfoliant peeling bu doğru ürünlerden bir tanesi. Günlük kullanıma ve hassas ciltler için çok uygun ve güzel bir ürün.Hassas cilt tipine sahip kadınların bildiği gibi büyük tanecikli peelingler bu cilt tipi için pek uygun değil. Uzun aralıklarla kullanımı sorun yaratmayabilir ancak kısa vadeli ve günlük kullanımda sorun yaşama riski çok yüksek oluyor.İşte bu yüzden hassas ciltler için kullanabileceğiniz ürünlerden birisi Dermalogica Daily Microfoliant diyebilirim.

Dermalogica Daily Microfoliant peeling inceleme

Dermalogica Daily Microfoliant peeling inceleme

İçeriğindeki etken maddeler sayesinde cildi gerçekten çok iyi temizleyerek ciltteki ton farklılıkları gibi sorunları yok ediyor ve dengeliyor.Diğer özelliklerine gelecek olursak cildinizi rahatlatıyor ve tazelenmesini sağlıyor. Cildinizdeki düzensiz pigmentasyonun dengelenmesini sağlayarak cildinizin sakinleşmesini sağlıyor.

Dermalogica Daily Microfoliant peeling Olumlu Özellikleri

 • Ciltteki ton farklılıklarını çok iyi dengeliyor
 • Cildi iyi temizliyor ve aydınlatıyor.
 • Cildi gerçekten rahatlatıyor ve sakinleştiriyor.

Dermalogica Daily Microfoliant peeling Olumsuz Özellikleri

 • Lekeler üzerinde pek fazla etkili değil
 • Ürünü kullanırken dikkatli olmalısınız. Ambalajını ve ürünü ıslatmamak için nemli ortamlarda saklarken dikkatli olmalısınız
 • Ürün piyasadaki diğer ürünlere göre gerçekten pahallı bir ürün. Piyasada 230-250 Lira arasına  satılıyor.

Dermalogica Daily Microfoliant peeling Kullanımı

Ürünün kullanımı kolay diyebiliriz. Toz yapıda olan ürünü su ile karıştırıyoruz ve kremsi bir şekil alıyor. Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze uyguluyorsunuz. Yüz derisi vücudumuzun diğer yerlerine göre daha ince ve hassas bir yapıya sahip. Bu yüzden kullanırken zarar vermeden ve yumuşak bir şekilde uygulamalısınız.

Dermalogica Daily Microfoliant peeling ne kadar?

Ürünün fiyatı 230-250 TL arasında.Pahallı bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Daha uygun fiyata bu performansı yakalayabilir miyiz? Bence aynı performansı daha uygun fiyatlı diğer markalarda da alabiliriz. Sonuçta Peeling ürünü ve bunun ile ilgili bir çok ürün var.Bütçenizi zorlamayacak bir fiyat ise düşünmeden alabilirsiniz ancak sizi zorlayacağını düşünüyorsanız alternatiflere yönelmeniz daha mantıklı olacaktır.

Dermalogica Daily Microfoliant peeling yorumlarım bu kadar. Eğer ürün ile ilgili sorularınız varsa veya ürünü daha önce kullandıysanız aşağıdaki yorum bölümünden yorum yaparak sorularınızı veya fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim.


8 Yorum var

 1. Melek

  Ocak 26, 2016

  Harika bir inceleme olmuş.Sizin de söylediğiniz gibi fiyatı gerçekten biraz fazla geldi. O yüzden ilk etapta alternatif ürünleri deneyip memnun kalmazsam bu ürünü satın alacağım. Teşekkür ediyorum.

 2. selin y.

  Ocak 31, 2016

  Ürünü denemek istiyorum ama bütçemi aşıyor. Bu ürünün alternatifleriyle ilgili bir yazı hazırlayacak mısınız? Sitenizi sürekli takip ediyorum, daha uygun fiyata bir öneride bulunabilir misiniz? Çok teşekkürler.

 3. Feriha

  Ocak 31, 2016

  Arkadaşımın kullandığı bir üründü kendisi memnun ancak bende denedim arkadaşımınkinden ve pek begenmedim

 4. Nurgül

  Ocak 31, 2016

  denemek istiyorum aama biraz pahalı 🙁

 5. Müge Yıldıran

  Şubat 3, 2016

  Peeling için verilebilecek bir para değil bence.. 250 liradan bahsediyoruz..

 6. İlke

  Şubat 5, 2016

  Benim cildim de bayağı hassas sanırım paraya kıyıp alacağım

 7. Necla s

  Şubat 10, 2016

  Peeling çok faydalı bence üründe denemeye değer gibi.

  • mina asil

   Şubat 11, 2016

   bence deneyin ben memnun kaldım düzenli uygulayınca sonuçlar tatmin edici

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir