Ürün İnceleme

Real Techniques Blush Brush Allık Fırçası inceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Makyaj yaparken cilde renk katmak ve sağlıklı bir görünüm yaratmak için kullanılan en önemli ürünlerden birisi allıklardır. Makyajın olmazsa olmaz malzemesidir.Allık sürmek için kullandığımız allık fırçaları bunu uygulamak için çok önemli bir rol oynar.Bu yüzden allık fırçası seçerken en az allık seçer gibi dikkatlı olunmalıdır. Duo, açılı , düz ve geniş gibi bir çok tipte allık fırçaları bulunmaktadır.Bu konuda inceleyeceğimiz allık fırçası Real Techniques Blush Brush isimli geniş tipli bir allık fırçası

Real Techniques Blush Brush Allık Fırçası Yorumları

Real Techniques Blush Brush Allık Fırçası yorumlarıma gelecek olursak ilk söyleyteceğim şey, Real Techniques Blush Brush Allık Fırçası geniş tipli bir fırça ve allık uygulamadaki başarısı ve rahatlığı gerçekten tarif edilemez. Geniş tipli bir fırça olması kafanızı karıştırmasın çünkü ürünü dağıtması ve uygulaması gayet başarılı. Zaten satın alıp kullanırsanız ne demek istediğimi tam olarak anlayacaksınız.

Real Techniques Blush Brush inceleme

Kullanım sonrası çok doğal ve hoş bir görünüm yaratıyor.Sentetik kıllardan oluştuğu için çok yumuşak ve kullanımı rahat bir fırça. Kullanım esnasında diğer fırçalar gibi cildinizi rahatsız etmiyor. Hatta kullanırken hoşunuza bile gideceğini söyleyebilirim.

Real Techniques Blush Brush allık fırçası

Real Techniques Blush Brush allık fırçasının en önemli özelliği bence bir çok uygulamada kullanılabilmesi. Örnek vermem gerekirse sadece allık için değil pudra,bronzer ve aydınlatıcı gibi ürünleri uygularken de rahatlıkla kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Real Techniques Blush Brush

Diğer fırçalarda sık sık yaşadığım kıl dökme gibi bir sorun yaşamadım.Sapı gerçekten çok sağlam ve yıkama/temizleme işlemi de çok kolay.Ürün ile ilgili söyleyebileceklerim bu kadar.Ürün ile ilgili sizin kafanıza takılan ve sormak istediğiniz sorular varsa konu altından yorum atarsanız cevaplamaya çalışırım. Gelelim bu harika allık fırçasının fiyatına.

Real Techniques Blush Brush Allık Fırçası Fiyat

Real Techniques Blush Brush Allık Fırçası ne kadar? diye soracak olursanız piyasada 28 – 35 Türk Lirası arasında satılıyor. Ben ürünü gerçekten çok beğendim bu yüzden rahatlıkla gönül rahatlığı ile satın alabileceğinizi söyleyebilirim.

Konumuzun sonuna geldik diğer incelemelerimizi görmek için kozmetik inceleme bölümünü ziyaret edebilirsiniz.


12 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir