Ürün İnceleme

MAC 130 Short Duo Fibre Brush Ten Makyajı Fırçası İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Makyajın en önemli malzemelerinden biriside makyaj fırçalarıdır. Bu yüzden başarılı bir makyaj istiyorsak makyaj fırçası seçerken çok dikkat etmeliyiz. Bugün sizlere ten makyajı yaparken kullanacağımız bir ürün olan MAC 130 Short Duo Fibre Brush ten makyajı fırçasından bahsedeceğim.

MAC 130 Short Duo Fibre Brush Yorumları

MAC 130 Short Duo Fibre Brush
MAC 130 Short Duo Fibre Brush ten makyajı fırçası ile ilgili yorumlarıma başlıyorum.

MAC 130 Short Duo Fibre Brush inceleme

Ten makyajı için kullanılan bu fırçayı fondöten,aydınlatıcı ve kapatıcı uygulamak için kullanabilirsiniz. Ancak ufak bir fırça olduğu için fondöten uygulamak için kullanmak yorucu ve zaman alıcı olabiliyor.Bu yüzden benim tercihim kapatıcı için kullanmak. MAC 130 Short Duo Fibre Brush yorumlarıma gelecek olursak; Düz uçlu yuvarlak yapıda bir fırça ve fırçanın yumuşaklığı gayet güzel.Fırçanın siyah ve beyaz renkte 2 farklı kılları var. Siyah kıllar naturel , beyaz olanlar ise sentetik. Sentetik olmasının sebebi, uyguladığınız ürünün emilmeden yüzünüze uygulanabilmesi için.

MAC 130 Short Duo Fibre Brush Kıl dökme sorunu var mı? diye soracak olursanız, aldıktan sonraki bir kaç kullanımdan sonraki yıkamalarda böyle bir sorun yaşadım ancak sonrasında pek fazla karşılaşmadığım bir sorun.

MAC 130 Short Duo Fibre Brush

Eğer bundan önce kullandığınız ten makyajı fırçalarınız ve fondöten fırçalarınız sık kıllı fırçalarsa bu fırçanın temizliği ve kurutma işleminin kolaylığını çok seveceksiniz.Eğer 187 ile 130 arasında karar veremezseniz ve öneriye ihtiyacınız varsa 130’u şiddetle öneriyorum. Çünkü 187’nin kıl dökme sorunu var ve özellikle fondöten uygularken iz bırakma problemi yaşayabilirsiniz. MAC 130 Short Duo Fibre Brush ise hem geniş uygulama seçeneğine sahip hem de bu tarz kıl dökme ve iz bırakma gibi sorunları yok. Ürün ile ilgili söyleyebileceğim şeyler bunlar, biraz da fiyatı ile ilgili bilgilendirmek ve yorum yapmak istiyorum.

MAC 130 Short Duo Fibre Brush Ten Makyajı Fırçası Fiyatı

Ürünün fiyatı 120 TL gibi bence çok yüksek bir rakam.Peki bu fiyata değer mi diye düşünecek olursanız bence değer ancak söylediğim gibi yüksek bir rakam ve bütçenizi zorlayacağını düşünüyorsanız daha uygun fiyata satılan alternatiflere yönelmenizde fayda var. Alternatif olarak önerebileceğim ürün Real Techniques Blush Brush (Üzerine tıklayarak ürün ile ilgili yazdığım incelemeyi okuyabilirsiniz)

Diğer incelemelerimiz için kozmetik inceleme bölümünü mutlaka ziyaret ediniz.


11 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir