Ürün İnceleme

BeautyBlender Makyaj Süngeri İnceleme ve yorumlar

tarafından tarihinde yayınlandı.

Ten makyajında sünger oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Durum böyle olunca bugün de makyaj süngeri ile ilgili seçim yapmanızı kolaylaştırmak istedim ve bu ürünü tanıtmaya karar verdim.

BeautyBlender Makyaj Süngeri Yorumlar

Bu yazımda BeautyBlender Makyaj Süngeri yorumlarımı ve ürün ile ilgili düşüncelerimi paylaşacağım. Hazırsanız BeautyBlender Makyaj Süngeri İncelememe başlıyorum 🙂
 BeautyBlender Makyaj Süngeri

BeautyBlender Makyaj Süngeri inceleme

Çoğu makyaj süngeri lateks madde içerir. Bu ürünü işte bu diğer makyaj süngerlerinden ayıran en büyük özelliği, içeriğinde lateks madde yani kauçuk ham maddesi bulunmaması. Lateks madde içermediğinden dolayıda çok ama çok yumuşak bir makyaj süngeri.Yumurtanın şekline benzeyen bir şekli var. Süngerin ucu göz altı ve burun kenarları için ve ister inanın ister inanmayın fırçaların bile ulaşamadığı yerlere ulaşabiliyor.Tek bir ürün ile bir çok fırçanın yaptığı işi yapabiliyorsunuz.Maliyet kısmını geçiyorum. Kullanım sonrası 3-4 ayrı fırçayı yıkamak ve temizlemek bile ayrı bir iş.  Bu açıdan oldukça iyi düşünülmüş bence.

BeautyBlender Makyaj Süngeri yorumları

Makyaj yaparken bu ürünü kullanmayı gerçekten çok seviyorum ve benim için olmazsa olmazlardan. Bunun en önemli sebeplerinden birisi doğal bir makyaja olanak tanıması. Çünkü hiç bir şekilde makyaj sonrası çizgi izleri bırakmıyor.
BeautyBlender makyaj süngeri incelemesi
Maalesef her ürün tamamen mükemmel olmuyor 🙁 Ürünün bir kaç kötü özelliği var. Şimdi gördüğüm ve rahatsız olduğum bu sorunlardan bahsetmek istiyorum.

  • Süngerle işiniz bittiğinde hemen yıkamalısınız aksi taktirde ürün sünger tarafından emilir ve tekrar çıkması imkansız bir duruma gelir.
  • Ürün gerçekten çok yumuşak bir ürün.Bu tabi ki kötü bir özellik değil ancak bu kadar yumuşak olmasınında yarattığı sorunlar var. Yıkarken çok nazik olmalısınız ve tırnaklamamaya dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde süngere zarar verebilirsiniz.
  • Fırçalara göre daha doğal bir makyaj yapmaya olanak sağlasa da kapatıcılığı biraz kötü. Uyguladığınız ürünü bir kaç kat uygulamalısınız.
  • Süngerin ömrü çok kısa. 3-4 ay içinde çöp oluyor.

 

Ürünün diğer kötü özelliği ise pembe renginin akması. BeautyBlender Makyaj Süngeri Akma sorunu diye araştırırsanız bir çok kişinin bundan şikayet ettiğini göreceksiniz. Aşağıdaki görseli incelerseniz aktığını görebilirsiniz zaten.

BeautyBlender Makyaj Süngeri akma

BeautyBlender Makyaj Süngeri Kullanımı

Ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken bir kaç şey var.Bunlardan en önemlisi kullanımdan önce süngeri ıslatmak ve nemini aldıktan sonra kullanmak gerekiyor. Süngeri ıslatınca şişiyor ve yumuşak bir yapıya geçiyor. İşte bu işlemden sonra kullanmanız gerekiyor.

BeautyBlender Makyaj Süngeri Fiyatı

BeautyBlender Makyaj Süngeri ne kadar diye soracak olursanız ürünün fiyatı 40-50 Lira arasında satılıyor. Ben 40 Liraya aldım ancak araştırdığımda bir kaç sitede 49.90’dan satıldığını gördüğüm için böyle söylüyorum.


37 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir