Ürün İnceleme

Lancome Miracle Cushion fondöten yorumları ve inceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün inceleyeceğimiz ürünümüz likit sünger fondötenlerden Lancome Miracle Cushion sünger fondöten. Likit sünger fondötenler cildi canlı göstermenin yanı sıra cildi nemlendirme ve güneşten koruma gibi faydalar da sağlıyor.Ürünü satın almayı düşünüyorsanız bu yazı çok işinize yarayacak.Lancome Miracle Cushion fondöten ile ilgili incelememe başlıyorum.

Lancome Miracle Cushion fondöten yorumları

Lancome Miracle Cushion fondöten ile ilgili söyleyeceğim ilk şey diğer markalarda olduğu gibi bir parfüm kokusu olmadığı.Ürün kompackt ambalajında geliyor ve açtığınızda köpük fondöten izlenimi bırakıyor. İçinde köpük olarak tabir ettiğimiz şey aslında köpük değil süngere emdirilmiş fondöten. Yapı olarak gerçekten çok ıslak.Bu yüzden dağıtılması ve sonrasında içindeki sünger yardımıyla uygulamak daha kolay oluyor.Ürünün benim açımdan en büyük özelliği diğer fondötenlerde yaşadığınız pullanma sorunu yaşatmaması. Ürün yaklaşık 2-3 ay kadar gidiyormuş ki bence çok az bir süre.

Lancome Miracle Cushion fondöten inceleme

Lancome Miracle Cushion
Ürünü eğer fırça ile uygularsanız ürün çizgi çizgi iz bırakıyor. O doğal havayı tam veremiyorsunuz. İçinden çıkan sünger ile uygularsanız daha iyi sonuç alırsınız. Süngerin bir tarafını kullandıktan sonra diğer tarafını kullanmanız gerekiyor.Buda ufak bir bilgi olsun.

Ürünün kapatıcılığı ise orta seviyede diyebilirim. Ancak sorunlu bölgeler için bir kaç kat halinde kullanarak daha yoğun bir kapatıcılık elde edebilirsiniz.Bana soracak olursanız ürünü kapatıcı olarak değilde ciltteki ton farklılıkları ve renk eşitsizliklerini gidermek için kullanmak daha doğru olur.

Cildi daha parlak gösteriyor. Ancak yağlı ciltlerde kullanıldığında cilt zaten parlak olduğu için çok daha parlak bir görüntü yaratıyor ve hoş durmuyor.Bu yüzden yağlı cilt yapısına sahip kadınların pek seveceği ve kullanacağı bir ürün değil.Kalıcılık konusuna gelecek olursak pudra ile sabitlemediğim halde böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Piyasada benzer ürünlerle karşılaştırdığımda öne çıkan en büyük özelliği cildinizde bir ağırlık hissettirmemesi ve kolay uygulanması.Ancak kapatıcı olarak kullanmayı düşünüyorsanız sizin aradığınız ürün olmadığını söyleyebilirim.

Lancome Miracle Cushion fondöten Fiyat

Ürünün fiyatına gelecek olursak ürünü 140 Türk Lirası civarında bulabilirsiniz. 2-3 ayda yenilenmesi gereken bir ürüne göre bence fazla bir fiyatı var.

Lancome Miracle Cushion fondöten ile ilgili söyleyebileceklerim bu kadar. Sorularınız için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Diğer incelemelerimizi okumak için kozmetik inceleme bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.


8 Yorum var

 1. melek yıldız

  Ocak 29, 2016

  lancome nin ürünlerine bayılıyorum sadece lancome kullanıyorum

 2. Gökçe F

  Ocak 30, 2016

  En kısa zamanda deneyeceğim! Teşekkür ederim

 3. nurcihan çavuşoğlu

  Ocak 30, 2016

  lancomeye sonuna kadar inanıyorum , yıllardır kullanıyorum , hiç problem yaşamadım

 4. Nazlı

  Ocak 31, 2016

  Sevdiğim bir marka. Elimdeki fondöten bitince deneyeceğim.

 5. İlke

  Şubat 5, 2016

  Güzele benziyor

 6. Nur Kaluç

  Şubat 8, 2016

  Ürün biraz pahallı değil mi? Tek ben mi böyle düşünüyorum

  • mina asil

   Şubat 11, 2016

   bence hak ediyo ya güzel bi ürün

  • bilge

   Şubat 17, 2016

   bencede pahallı

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir