Ürün İnceleme

Foreo Luna Yüz temizleme cihazı Fiyat / Yorumlar ve İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Foreo Luna ülkemizde satışa sunulmaya başladığından beri yoğun ilgi gördü ve bende bu ürünü deneyip tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim.Piyasada Foreo Luna ve Foreo Luna Mini olarak 2 çeşidi bulunuyor.Hangisini almanız gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Bu yüzden ihtiyacınıza göre seçim yapmak daha mantıklı olacaktır. Eğer sadece cildi temizlemek için kullanacaksanız mini olanı satın alabilirsiniz. Foreo Luna’nın miniye göre sağladığı ek özellik Anti Aging özelliği.Serum veya kremi uyguladıktan sonra Foreo Lunanın arka yüzü ile cildin emilimini arttırarak kullandığınız ürünün daha aktif olarak cildiniz tarafından emilmesini sağlayabilirsiniz.Mini olanda ise bu özellik yok. Yani seçim tamamen sizin ihtiyacınıza kalmış.

Foreo Luna Yüz Temizleme Cihazı Yorumları

Hazırsanız Foreo Luna yüz temizleme cihazı yorumlarımı paylaşmaya başlıyorum.

Foreo Luna yüz temizleme cihazı

Eğer hassas bir cilt tipine sahipseniz Foreo Luna yüz temizleme cihazının çok seveceğiniz bir ürün olduğunu düşünüyorum. Silikondan yapıldığı için nazik ve yumuşak bir kullanım sunuyor.Ürünün özelliklerine ve yaptıklarına gelecek olursak. Fırçalarını değiştirmek gerekmiyor ve silikon ucu sayesinde cildi tahriş etmiyor ve zarar vermiyor.Bu yüzden hassas cilt tipi için harika bir ürün.Taşınabilir bir ürün ve araştırdığıma göre tam sarj ettiğinizde yaklaşık 300 kullanım yapılabiliyor.Ürünün silikon olması daha yumuşak bir dokunuş sağlarken cihazın temizlenmesini de çok kolay hale getiriyor.

Foreo Luna yüz temizleme cihazını kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey kullanmadan önce yüzünüzdeki makyajı temizlemeniz gerektiği.Ayrıca ürünü kullanırken granül içeren ve yağ bazlı temizleyiciler ile birlikte kullanmamalısınız. Çünkü silikonlu yapısına zarar verdiği söyleniyor.

Foreo Luna Yüz temizleme cihazı İnceleme

Foreo Luna yüz temizleme cihazı ile ilgili fikirlerime ve incelememe gelecek olursak. Foreo Luna yüz temizleme cihazının en büyük özelliği diğer benzer ürünlere göre çok daha nazik ve tahriş etmemesi. Defalarca aynı şeyi söylemek istemiyorum ancak gerçekten en büyük 2 özelliğinden biri bence bu.Eğer siz de hassas cilt tipine sahip kadınlardan biriyseniz bunun ne denli büyük bir özellik olduğunu anlayacaksınız. İkincisi ise Anti Aging özelliği. Eğer Anti Aging özelliği sizi cezbetmiyorsa Forea Luna Mini sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Foreo Luna Yüz temizleme cihazı Fiyatı

Mini olanın fiyatı 399 TL , normal olanın ise 599 TL olarak piyasada satılıyor. Fiyatı bence çok fazla , herkesin paraya kıyıp satın alabileceği bir ürün değil.Sanırım bunu bildikleri için de Türkiye’ye sınırlı sayıda geldi.Bana soracak olursanız fiyatından dolayı çok gerekli bir ürün değil. Ancak sizi zorlamayacağını düşünüyorsanız mutlaka faydasını göreceksiniz.


10 Yorum var

      Yorum yapın

      E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir