Ürün İnceleme

MAC Burgundy Dudak Kalemi Yorumları ve inceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Dudak makyajı yapmak makyajın olmazsa olmazlarındandır.Bu yüzden rujunuza uygun bir dudak kalemi bulmak gerçekten çok önemlidir.Dudak kalemini kullanmanın amacı ruj sürerken taşmasını engelleme, çerçevesini çizmek ve rujun dudakta kalıcılığını arttırmaktır.Eğer koyu renkli ruj kullanmaktan hoşlanıyorsanız dudak kalemi kullanmanız gerekmektedir.

Dudak Kalemi kullanırken dikkat etmeniz gerekenler

Her makyaj uygulamasında olduğu gibi dudak kalemi kullanırken de dikkat etmeniz gereken püf noktalar var. Biraz da bunlardan bahsetmek istiyorum.Sonrasında MAC Burgundy Dudak Kalemi ile ilgili yorumlarıma ve incelememe geçeceğim.

  • İnce dudaklara sahipseniz dudak çizginizin dışından kalemi çekerseniz dudaklarınız olduğundan daha dolgun görünecektir.
  • Eğer keskin çizgiler elde etmek istiyorsanız dudak kaleminizin ucunu sivriltmeyi unutmamalısınız.
  • Eğer yumuşak çizgiler elde etmek istiyorsanız dudak kaleminizin ucu biraz daha küt olmalı.
  • Koyu tonlarda bir dudak makyajı yapacaksanız daha fazla dikkatli ve hassas olmalısınız.

 Dudak Kalemi Yorumları

MAC Burgundy Dudak Kalemi

Şimdi sıra geldi MAC markasının Burgundy Dudak Kalemi ile ilgili yorumlarıma ve incelememe.MAC Burgundy Dudak Kalemi ton olarak kahve tonlarına yakın bordo renkli bir dudak kalemi.Ürünün uygulaması gerçekten çok kolay diyebilirim çünkü yumuşak yapılı bir kalem.Üründen memnun kaldığımı söylemek istiyorum. Eğer dudak kalemi ile ilgili arayışınız var ve bu yüzden araştırma yapıyorsanız MAC Burgundy Dudak Kalemini gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Dudak kaleminden bekleyeceğiniz her şeyi sunduğunu düşünüyorum.

MAC Burgundy Dudak Kalemi inceleme

MAC Burgundy Dudak Kalemi Fiyat

MAC Burgundy Dudak Kaleminin fiyatı ise yaklaşık 42 TL civarında. Söylediğim gibi ürünü ben beğendim ve memnun kaldım, sizin de beğeneceğiniz ve severek kullanacağınız bir ürün olduğunu düşünüyorum 🙂
Bugün MAC Dudak kalemlerinden Burgundy ürününü inceledik. Diğer renkleri ve tonları görmek isterseniz aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz.
MAC dudak kalemleri
Sorularınız varsa aşağıdaki yorum bölümünden benimle iletişime geçebilirsiniz.İncelediğimiz diğer ürünleri ve yazıları görmek için kozmetik inceleme bölümümüze göz atmanızı öneririm.


23 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir