Ürün İnceleme

Flormar Smooth’n Blush Kullananlar / Yorumlar / İnceleme

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün inceleyeceğimiz ürünümüz Flormar Smooth’n Blush . Flormar Smooth’n Blush yorumlarımdan ve ürün hakkında düşüncelerimden bahsederek sizi bilgilendireceğim.Öncelikle üretici firma olan Flormar ‘ın ürün ile ilgili verdiği bilgilerden bahsedelim. Firma Flormar Smooth’n Blush ‘ın Elmacık kemiklerini belirginleştirdiğini. Cilde aydınlık ve canlılık kazandırdığını söylüyor.Kremsi yapısı sayesinde ciltte daha rahat uygulanabildiğini ve kolay dağıldığını da eklemişler. Bakalım ne derece doğru.. Şimdi ürün hakkında benim yorumlarımdan ve incelememden bahsetmek istiyorum.

Flormar Smooth’n Blush İnceleme

Ürünün ambalajını ben çok beğendim insanı satın almaya teşvik ediyor 🙂 Sizin de görebilmeniz adına ürünün kutusunun fotoğrafını ekliyorum.
Flormar Smooth'n Blush Kutusu

Ürün 20ml’lik tüpte satılıyor.Bu özelliğini seviyorum çünkü çok daha kullanışlı oluyor.Ürünü uygulamak gerçekten çok kolay. Yumuşak ve ciltte yapış yapış duygusu bırakmayan bir içeriğe sahip.İçeriğinde ne var diye soracak olursanız silikon bulunuyor. Bunun sebebi gözenekleri doldurarak cildinizdeki pütür pütür olan yerleri doldurarak diğer kısımlar ile eşitleyerek yok etmesi.Ancak içeriğinde silikon olmasının dezavantajları da yok değil. Çok sık kullandığınız taktirde cildinizdeki gözeneklerin bir süre sonra genişlemesine sebep oluyor. Bu yüzden sık sık kullanmamanızı önereceğim.

Flormar Smooth'n Blush

Biraz da kullanırken yaşadığım ve gördüğüm şeylerden bahsetmek istiyorum.Ürünü tüpünden sıktığınızda kıpkırmızı bir rengi olduğunu görüyorsunuz. Rengine aldanıp endişelenmeyin. Ürünü dağıttığınızda pembeye kaçan hoş bir kırmızılık kalıyor. Ürünü eğer çok fazla miktarda uygularsanız çok fazla kırmızılık bırakacaktır. O yüzden daha az kullanmanızda fayda var.Zaten denedikçe ve uyguladıkça kullanmanız gereken miktar hakkında az çok tecrübe sahibi olacaksınız.

Flormar Smooth’n Blush Fiyatı

Ürünün fiyatı 10 TL gibi çok uygun bir fiyat. Ürün ile ilgili söyleyebileceğim başka bir şey yok. Alıp almamak arasında kararsız kaldıysanız hiç düşünmeden almanızı öneririm. Hem ürün güzel bir ürün hem de fiyatı gerçekten uygun. En kötü ihtimalle beğenmeyip 10 lira kaybetmiş olursunuz. Bence gayet yeterli bir ürün 🙂

Ürün incelemelerini ve ürün yorumlarımızı paylaştığımız kozmetik inceleme kategorimizi incelemenizi öneririm. İncelediğimiz, yorumladığımız diğer konularımızı görmeden alışveriş yapmayın 🙂


17 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir