Ünlülerin saç modelleri

Özge Özpirinçci Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

1 Nisan 1986 İstanbul doğumlu güzel oyuncu, bugüne kadar 6 reklam filmi, 8 dizi ve 4 filmde rol almıştır. Ayrıca 4 ödülü bulunan Özge Özpirinçci sunuculuk da yapmıştır. Bu süreçte hayran kitlesini de katlayan güzel oyuncu tarzı ve görünüşüyle bir çok kişinin de beğenisini kazanmaktan geri kalmadı. Özge Özpirinçci ile ilgili detaylı bilgiye resmi internet sitesi olan www.ozgeozpirincci.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Özge Özpirinçci Saç Rengi Boya Numarası

özge özpirinçci nar kızılı saç rengi numarası

Özge Özpirinççi 2015 yılında Koleston reklamlarında oynamıştır. Bu dönem kullandığı saç rengi kullanımı çok zor bir renk olan nar kızılıdır. Eğer siz de Özge Özpirinçci’nin saç rengine sahip olmak istiyorsanız kullanmanız gereken saç rengi boya numarası Koleston markasının 5.45 numaralı saç boyasıdır.

Özge Özpirinçci Saç Modelleri

Özge Özpirinçci’nin saç rengi ile ilgili bilgi verdiğimize göre sıra geldi güzel oyuncunun stilini inceleyerek size saç modeli önerileri sunmaya. İşte Özge Özpirinçci’nin kullandığı saç modelleri.

özge özpirinçci özge özpirinçci topuz

Onu hep kıvırcık ve dalgalı saçlarla görmeye alıştık. İşte Özge Özpirinçci’nin düz saçlı hali 🙂özge özpirinçci tarzı özge özpirinçci saç özge özpirinçci saç renkleri özge özpirinçci saç rengi özge özpirinçci modası özge özpirinçci makyajsız hali özge özpirinçci kıvırcık saçları özge özpirinçci kıvırcık saç modeli özge özpirinçci kim

Kıvırcık saç kendisine çok yakışıyor bu konuda hepimiz hemfikiriz ancak dalgalı saçlı hali de oldukça göz alıcı 🙂

özge özpirinçci düz saçlı hali özge özpirinçci doğal hali

Özge Özpirinçci bir dönem saçlarını koyudan açığa ombrelide kullandı.özge özpirinçci balyajlı ombreli saç rengi

Özge Özpirinçci’nin saç rengi ve saç modellerini inceledik. Umarım beğendiğiniz bir konu olmuştur 🙂 Saç rengi ve modellerini incelediğimiz diğer ünlüleri görmek için tıklayın.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir