Ünlülerin saç modelleri

Farah Zeynep Abdullah Saç Rengi Ve Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 İstanbul doğumludur. İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde okurken babasının işi dolayısıyla İngiltere’ye yerleşen Farah Zeynep lise eğitimini orada tamamlamıştır. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle tanıdığımız güzel oyuncu üniversiteye başlarken Aylin rolü için teklif almış ve kaydını dondurup ekranlardaki yerini almıştır. Dizinin ikinci sezonundan sonra ise diziden ayrılmış ve İngiltere’ye dönüp eğitimini tamamlamıştır. Amnesty Türkiye’nin gönüllü destekçisi olan genç oyuncu aynı zamanda HeForShe reklamında oynayarak kadın erkek eşitliğine olan desteğini de belirtmiştir.

Farah Zeynep Abdullah Saçları

Diziden sonra beyaz perdeye geçen oyuncu Kelebeğin Rüyası adlı filmde Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat ile başrolleri paylaştığı bu filmden sonra yine Kıvanç Tatlıtuğ ile Kurt Seyit ve Şura adlı dizide rol almıştır. Aynı yıl Bi Küçük Eylül Meselesi ve Unutursam Fısılda filmlerinde rol almıştır. Özellikle Unutursam Fısılda filmi izleyenler tarafından çok beğenilmiştir ve bu film güzel oyuncuya yedi ödül kazandırmıştır.

Farah Zeynep Abdullah Saç Rengi Boya Numarası

Farah Zeynep Abdullah’ın “Öyle Bir Geçer Zaman ki” isimli dizide kullandığı saç rengini elde etmek istiyorsanız 7.43 Dark Copper Golden Blonde boyasını kullanabilirsiniz.

Farah Zeynep Abdullah Saç Rengi

Farah Zeynep Abdullah’ın yeni saç rengi olan küllü sarıyı kullanmak isterseniz ise 10.1 numaralı küllü sarı boya rengini tercih edebilirsiniz.

Farah Zeynep Abdullah Saç Modelleri

Sıra geldi güzel oyuncunun saç modelleri ile ilgili önerilerimizi paylaşmaya. İşte ünlü oyuncunun sık kullandığı saç modelleri!

Farah Zeynep Abdullah

zeynep farah abdullah kısa dalgalı saçlı hali

zeynep farah abdullah kısa saç modeli

zeynep farah abdullah kıvırcık saçlı hali

zeynep farah abdullah nereli

zeynep farah abdullah omuz hizası saç modeli

zeynep farah abdullah saç modelleri

zeynep farah abdullah saçları

zeynep farah abdullah sarı saç rengi

zeynep farah abdullah seksi

zeynep farah abdullah uzun dalgalı saç modeli

zeynep farah abdullah uzun saçlı hali

zeynep farah abdullah

zeynep farah abdullah doğal hali

zeynep farah abdullah doğal makyajsız hali

zeynep farah abdullah giyim


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir