Ünlülerin saç modelleri

Leyla Lydia Tuğutlu Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün ki yazımızda Leyla Lydia Tuğutlu ile ilgili bilgiler vermeye, saç rengi ve saç modelleri ile ilgili örnekler paylaşmaya çalışacağız. Öncelikle Leyla Lydia Tuğutlu kimdir biraz bilgi verelim.

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir?

Berlin doğumlu Leyla Lydia Tuğutlu‘nun babası Türk, annesi ise Alman’dır. 5 yıl boyunca keman dersleri alan ve müzikle uğraşan Leyla Lydia Tuğutlu bu sureçte model ajansları ile çalışmaya başladı.

Leyla Lydia Tuğutlu’nun fanlarına şaşırtıcı bir bilgi verelim. Kendisi İngiliz sinema oyuncusu Keira Knightley’e neredeyse ikizi kadar benzemektedir.

Leyla Lydia Tuğutlu benzeri ikizi
(Sol : Leyla Lydia Tuğutlu – Sağ: Keira Knightley)

Türkçe,İngilizce ve Almanca dillerini bilen Leyla Lydia Tuğutlu 2008 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasının birincisi seçildi ve böylece kariyerinde yavaş yavaş yükselmeye başladı. Bugüne kadar 5 televizyon ve 3 sinema filminde rol alan (4 tanesi başrol) Leyla Lydia Tuğutlu şuanda Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini canlandırmaktadır.

Leyla Lydia Tuğutlu Saç Rengi Boya Numarası

Leyla Lydia Tuğutlu Saç Rengi Boya Numarası

Eğer siz de saçlarınızı Leyla Lydia Tuğutlu’nun kullandığı renge çevirmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan saç rengi boya numarası İnoa markasının 5.5 numaralı akaju kahve saç boyasıdır. Çok doğal ve şık bir ton olduğu için hemen hemen herkese yakışacak bir saç rengi. Bu yüzden saç renginizi değiştirmeyi düşünüyorsanız, bu renk kesinlikle seçenekleriniz arasında olmalı.

Leyla Lydia Tuğutlu Saç Modelleri

Leyla Lydia Tuğutlu’nun kariyerinden ve saç renginden detaylı olarak bahsettik. Şimdi sıra geldi sık kullandığı saç modelleri ile ilgili örnekler vermeye. Sizin için Leyla Lydia Tuğutlu’nun en güzel saç modellerini bir araya getirdik. İşte o modeller;

Leyla Lydia Tuğutlu saç rengi Leyla Lydia Tuğutlu saç modeli Leyla Lydia Tuğutlu saç kesimi Leyla Lydia Tuğutlu doğal hali Leyla Lydia Tuğutlu frikik Leyla Lydia Tuğutlu sevişme sahnesi galası Leyla Lydia Tuğutlu saçı Leyla Lydia Tuğutlu saç renkleri Leyla Lydia Tuğutlu tatlı intikam Leyla Lydia Tuğutlu makyajsız hali Leyla Lydia Tuğutlu saçları Leyla Lydia Tuğutlu dizi fotoğrafı Leyla Lydia Tuğutlu Leyla Lydia Tuğutlu kimdir


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir