Orta saç modelleri

Orta boy katlı saç kesimleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Her kadın modern ve kadınsı görünmek ister. Orta boy katlı saç kesimleri modern ve kadınsı görünüm yaratmada sıranın en başında gelen saç modelleridir. Ayrıca gerçekten çok pratik bir saç modelidir. Saç boyu kısaldıkça bakımı ve şekillendirmesi de tabi ki kolay olur. Bu yüzden uzun saçtan orta boy katlı saç modellerinden birine geçiş yapan bayanlar için bu durum çok rahatlatıcı olacaktır.

Orta boy katlı saç stilleri gerçekten çok şık ve modern bir görünüme sahiptir. Ancak saç seçimi yaparken saç tipiniz çok önemlidir. Saç tipinize uygun bir kesim yapmanız, şekillendirme ve kullanım açısından size büyük avantaj sağlayacaktır. Eğer kahkül kullanmayı seviyorsanız bu saç modelleri ile gerçekten uyumlu olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca yandan kahkül gerçekten orta boy ve katlı saç modellerine çok yakışır.Düz kahküle göre daha doğal görünür ve düzgün katlı bir kesim ile gerçekten uyumludur.Aşağıdaki örnek kahküllü saç kesimlerini inceleyebilirsiniz. Aynı fikirde olacağımıza eminim.

Kahküllü katlı orta boy saç modelleri

Yandan kahküllü katlı saç modeli

Dalgalı ve katlı saç modelleri

Her saç modelinde olduğu gibi orta boy katlı saç modellerinde de renk seçimi çok önemlidir. Ten renginize uygun bir renk tonu seçmeniz ve bunu uygulamanız çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Seçtiğiniz saç rengi tonu üzerinden ombre ile geçişler sağlayabilirsiniz. Böylece saçınızdaki katlı kesimler daha ön plana çıkacaktır ve çok hoş görünecektir. Bu da küçük bir ipucu olsun.  Tabi ki kesimi ve ombre geçişini yapacak kuaförü iyi seçmeniz gerektiğini söylemeden edemeyeceğim. Özellikle katlı kesimler ve ombre geçişleri bu işi iyi bilen ve deneyimli biri tarafından yapılmalıdır. Aksi halde gerçekten sizi çok mutsuz edecek sonuçlar alabilirsiniz. Ombre modelleri ile ilgileniyorsanız bu kategorimizi detaylıca incelemenizi tavsiye ederim. Eminim modelleri çok beğeneceksiniz.

Orta boy katlı saç kesimleri

Eğer ince telli saçlara sahipseniz , orta boy katlı saç modelleri size uygun olabilir.Çünkü düzgün bir kesim ile katlar daha hacimli ve dolgun bir görünüm oluşturabilir. Böylece saçlarınız olduğundan daha kalın görünür. Sanırım ince telli saçlara sahip kadınların en büyük isteği saçlarını daha dolgun göstermek.

Uzun saç modelleri her zaman kadınları temsil eden modeller olmuştur.Ancak son yıllarda bu eğilim kısa saç modelleri ve orta boy saç modellerine dönmeye başlamıştır. İşte bu yüzden uzun saçlara sahipseniz ve saçlarınızı kestirme gibi bir isteğiniz var ama cesaret edemiyorsanız aşağıdaki orta boy katlı saç modelleri ile ilgili kesim ve model önerilerimizi mutlaka görmelisiniz. Kestirecek kadar cesaret vermese de fikir vereceğine eminim!

Yandan Kahküllü katlı orta boy saç modelleri
orta boy katlı saç modelleriYandan kahküllü orta boy katlı saç kesimi
Kahküllü katlı orta boy saç kesimi
Orta boy katlı saç kesim modelleri
orta boy katlı dalgalı saç kesimi
katlı saç modeli
katlı saç modelleri
katlı saç kesimi
Orta boy kahküllü düz katlı saç modeli
Sarı katlı saç kesimiKatlı saç kesimi örneği
Orta boy katlı saç kesimi örneği
Orta boy katlı saç şekili


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir