Orta saç modelleri

Orta boy saçlar için günlük modeller

tarafından tarihinde yayınlandı.

Orta boy saç modelleri her kadının tercihi olan, bakımı ve kullanımı kolay, aynı zamanda fazlasıyla ideal olan saç modellerindendir. Orta boy saçlara sahipseniz model sıkıntınız olmaz, çünkü kısa saçlara da uzun saçlara da uygun olan her model sizin için de uygun olacaktır. Bu da geniş bir model seçeneği sunar ki bu da vakitten kazanmanızı sağlar.

Kadınlar için en önemli şey, fazla vakit harcamadan güzel ve şık görünebilmektir. Bunu da orta boy saç modelleri kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bugün sizlere orta boy saç şeklinizi günlük hayatta, iş yerinde, arkadaş toplantılarında en pratik nasıl şekilde nasıl kullanabilirsiniz, bunu anlatacağım ve önerilerde bulunacağım.

Orta boy balık sırtı örgü modeli

Orta boy saçın masumane ve doğal görüntüsünü perçinleyerek daha şık bir hava katar. Balık sırtı örgü modeli uğraştırıcı bir model gibi görünse de pratikte yapımı çok kolay ve zahmetsizdir. Üstelik gün boyu sizi saç bozulma ve yenileme derdinden kurtarır.

Balık sırtı örgü modeli, günlük kullanım için en uygun modellerden biridir. Sadece örgü şeklinde kullanılacağı gibi, balık sırtı örgü modelini topuz yaparak, lastik bir tokayla toplayarak da kullanabilirsiniz.
balık sırtı örgü
orta boy balık sırtı örgü
balık sırtı örgü modeli
orta boy saçlar için balık sırtı modelleri

Orta boy dağınık topuz modeli

Orta boy saçlar için pratik ve şık modellerden bir diğeri de topuz modelidir. Özellikle salaş ve dağınık görünümünün altındaki zerafet, topuz modelini vazgeçilmez kılmaktadır. Ayrıca topuz saç modelini birkaç farklı şekilde kullanmanız da mümkündür. Topuz saç modelini yukarıdan topuz, geriden topuz, aşağıdan topuz ve dağınık topuz şeklinde kullanabilirsiniz.

Dağınık topuz modeli, tamamen sizin hayalgücünüze kalmış bir modeldir ve tamamen sizi yansıtır. Orta boy dağınık topuz modelinizi çeşitli aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz. Süslü tokalar ile geliştirebileceğiniz orta boy dağınık saç modelini dantel tokalardan yardım alarak da zarif bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Dağınık topuz modeli
Adım adım dağınık topuz yapılışı
dağınık topuz saç stili
orta boy saçlar için dağınık topuz
Tarz harika topuz modeli
Kestane rengi dağınık topuz saç modeli

Orta boy kaküllü saç modeli

Orta boy saç modeline en yakışan saç stilidir. Kakül, bakımı zor olsa da bu zorluğa değer bir saç şeklidir. Kullanım zorluğunun yanında tek tip kullanım zorunluluğu, onu fazla tercih sebebi yapmamaktadır. Ama kullanan birçok kadın tarafından vazgeçilmez bir model olan kakül modeli orta boy saçlara çok yakışmaktadır. Özellikle orta boy kaküllü saç modelini, saçlarınızı düz kullanırsanız müthiş bir görünüm elde edebilirsiniz. Orta boy saç modelinizi kaküllerinizi fönleyerek ve geri kalan saçlarınızı arkadan toplayarak kullanabilirsiniz. Böylece kakül modelinizi ön plana çıkarmış olursunuz. Kakülleriniz uzunsa perçem şeklinde alnınızda bırakıp, saçlarınızı açık dağınık şekilde kullanabilirsiniz. Kısa kaküller kullanıyorsanız, orta boy saç modelinizi örgü şeklinde kullanabilirsiniz ve gözleri yine kaküllerinize çekmiş olursunuz. Dağınık kakül modeli kullanıyorsanız, yine dağınık bir topuz ile bu salaş görünümü kusursuzlaştırabilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir