Orta saç modelleri

Orta boy saçlar ile yapabileceğiniz harika saç modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Orta boy saçlar uzun ve kısa saç modeline göre daha avantajlı sayılabilirler. Uzun saçlar bir çok saç modelini uygulamanıza izin verirken bakın yönünden sizi yorabilir. Ancak orta uzunluktaki saçlar ile uzun saçlar ile sahip olabileceğiniz hemen hemen bir çok saç modeline sahip olabilirsiniz. Ayrıca bakım konusunda uzun saçlara göre sizi daha az yorar.

Orta boy saç modeli yapılışları

Bugün sizlere orta boy saçlar ile yapabileceğiniz harika saç modellerini ve bu saç modellerinin adım adım yapılışlarını resimler ile anlatacağım. Beğendiğiniz modelin yapılışını adım adım takip ederek kolayca uygulayabilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz 🙂

Orta boy saçlar için düşük topuz saç modeli yapılışı
düşük topuz modeli yapılışı

Orta boy saçlar ile sahip olabileceğiniz harika topuz modeli
Aşağıdaki şık topuz modellerine orta uzunluktaki saçlar ile adımları takip ederek kolayca sahip olabilirsiniz!
orta boy saç modelleri
orta boy saç modeli yapılışı

Dağınık ve aksesuarlı saç modeli
Eğer özel bir davete veya şık ve dikkat çekici olmanız gereken bir yere gidiyorsanız kullanabileceğiniz çok modern ve zarif bir saç modeli
Adım adım dağınık topuz

Orta boy saçlar için örgü saç modeli yapılışı
Örgü saç modelleri sevdiğiniz saç modelleri arasındaysa bu harika saç modeli çok hoşunuza gidecek. Baştan söyleyeyim yapılışı biraz zahmetli olabilir ancak buna değeceğine emin olabilirsiniz.
Adım adım örgü saç yapılışı

Zarif ve yaratıcı topuz modeli
Bu model zarif ve yaratıcı bir saç modeli arayan kadınlara geliyor.
şık saç modeli yapılışı

Aşağıdaki 2 model uzun saç üzerinde uygulanmış.Bu sizi yanıltmasın. Orta uzunluktaki saçlar ile yapabileceğiniz modeller olduğu için ekledim.
Topuz yapılışı

Kurdele şeklinde olan bu saç modeli gerçekten çok yaratıcı ve özgün bir saç modelidir. Eğer hoşunuza gittiyse ve daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa kurdele topuz saç modeli yapılışı ile ilgili konumuza göz atın. Kurdele tarzında bir çok yaratıcı saç modeline ulaşabilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Daha farklı modellerde mevcut mutlaka fikir verecektir.

kurdela saç modeli yapılışı

Orta uzunluktaki saçlar ile ilgili daha fazla öneriye ihtiyacınız varsa , orta saç modelleri kategorimize göz atabilirsiniz. Ayrıca trend orta boy saç modelleri konumuzu çok beğeneceğinizi düşünüyorum.


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir