Dalgalı saç modelleri

Orta Boy ve Dalgalı Doğal Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Mevsim ve trendler ne olursa olsun ve moda ne kadar değişirse değişsin dalgalı saç modelleri hep en gözde saç modelleri arasında olacak. Zaten son 2 yıldır doğal saç modelleri en popüler trendler arasında. Durum böyle olunca dalgalı saç modellerini es geçmek olmaz. Çünkü saç modelleri içinde en doğal ve zarif olanı dalgalı modeller.

Kimileri doğal dalgalı saçlara sahip olacak kadar şanslı. Eğer siz de  bu şanslı kadınlardan biriyseniz size imrendiğimi söylemeliyim 🙂 Ama ben ve benim gibi doğal dalgalı saç tipine sahip değilseniz tabi ki buna sahip olmanın maşa ve benzeri bir çok yolu var. Ancak şimdi bunu anlatmayacağım. Orta boy dalgalı saç modelleri ile ilgili harika örnekler buldum ve bunları sizinle paylaşmak istiyorum.

dügün mü var

Orta Boy Dalgalı Saç Modelleri

ile en uyumlu saç uzunluğu bence orta uzunluktaki saçlar. Ayrıca uzun dalgalı saç modellerinin bakımı da oldukça zor.  Sözü fazla uzatmadan birbirinden güzel orta uzunlukta ve dalgalı saç modelleri ile ilgili bulduğum önerilere ve kesimlere geçmek istiyorum.












Kaküllü Dalgalı Saç Modelleri

Kakül bence harika bir saç stili. Hemen hemen her modele de yakışıyor.Üstelik sizi olduğunuzdan çok daha genç gösteriyor. Eğer siz de saçlarınızda kaküllü kesimler kullanmayı seviyorsanız kaküllü ve dalgalı saç modellerini denemek isteyebilirsiniz. İşte sizin için seçtiklerim!

Eğer renkli gözleriniz varsa kesinlikle kaküllü bir kesim denemenizi öneririm. Hem olduğunuzdan daha genç gösterecek hem de gözlerinizi ön plana bir saç kesimi.

Gözlüklü resme aldanmayın. Maalesef yaz için hiç uygun bir saç modeli değil. Yazın alnınızın terlemesine ve saçlarınızın yapışmasına sebep olacaktır.

Perçemli Dalgalı Saç Modelleri

Kaküllü kesim kullanmak istemiyorsanız ancak ona yakın bir şey istiyorsanız yandan perçemli saç kesimleri imdadınıza yetişiyor 🙂 Kaküle göre çok daha doğal ve zarif bir havası var. İşte sizin için seçtiğim perçemli dalgalı saç modelleri




Orta boy saç modelleri ile ilgili önerilerimin sonuna geldik. Çok şık modeller seçmeye özen gösterdim, umarım sizin için faydalı ve ilham verici olmuştur. Diğer önerilerimizi ve saç modelleri ile ilgili yazılarımızı mutlaka okumanızı öneririm. Güzel günler!

3 Yorum var

 1. ezgi demir

  Şubat 16, 2016

  Sonuncusu çok güzellll ama kestirmeye kıyamıyorumm .:((

 2. Hilal

  Şubat 17, 2016

  kaküllü olanlar çok güzelmiş ama kakül bana hiç yakışmıyor :(((

 3. Sevda

  Şubat 17, 2016

  harika önerilerrr

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir