Ünlülerin saç modelleri

Melisa Şenolsun Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Melisa Şenolsun 24 Eylül 1996’da İzmir’de dünyaya geldi. Küçük yaşlardan beri bale, jimnastik ve müziğe ilgisi olan güzel oyuncu, çocukluk yıllarından beri sahne sanatlarına meraklıydı. Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda tiyatro eğitimi almış ve tiyatro öğretmenlerinin yönlendirmesiyle İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na başlamıştır. Tıpkı Büşra Develi gibi Melisa Şenolsun’u da 2015 yazında başlayan ve Pretty Little Liars dizisinin uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde tanıdık.

melisa şenolsun maşalı saçları

Hala da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitime devam eden genç oyuncu, yeni neslin en dikkat çekici oyuncularından olmuştur. Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle adını duyuran Melisa Şenolsun, Kiralık Aşk dizisinde de Sude İplikçi rolünü oynamaktadır.

Melisa Şenolsun Saç Rengi Boya Numarası

Melisa Şenolsun her daim doğal görünümüyle dikkat çekmektedir ve kendi saç rengi orta kumral tonlarındadır. Kiralık Aşk dizisindeki Sude karakteriyle kullandığı saç rengi ise doğal altın sarısıdır.

melisa şenolsun saç rengi

Siz de Melisa Şenolsun’un saç rengini kullanmak isterseniz size iki boya önerebiliriz. Bunlardan birincisi L’Oreal Paris Excellence Creme serisinden 8.3 numaralı boyasıdır. Diğeri ise yine doğal altın sarısı tonlarında olan Walla Koleston Perfect 8/03’tür.

Melisa Şenolsun Saç Modelleri

Melisa Şenolsun’un saç rengini incelediğimize göre şimdi sıra kullanmış olduğu saç modellerine geldi. Sizin için Melisa Şenolsun’un en güzel saç modellerini bir araya getirdik. İşte sizin için seçtiklerimiz!

melisa şenolsun saç rengi boya numarası

melisa şenolsun giyimi

melisa şenolsun kimdir

melisa şenolsun kıvırcık saçları

melisa şenolsun röportaj

melisa şenolsun saç modeli ve makyajı

melisa şenolsun

melisa şenolsun balyajlı saçları


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir