Ünlülerin saç modelleri

Gökçe Bahadır Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

9 Kasım 1981’de İstanbul’da doğan Gökçe Bahadır’ı “Hayat Bilgisi” isimli dizi ile bilsek de güzel oyuncunun sanat hayatı aslında radyoculukla başlamıştır. Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun olan Gökçe Bahadır ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Bu esnada Fenerbahçe FM’de radyo programı sunuculuğu da yapmıştır.

gökçe bahadır

Eğitimini tamamladıktan sonra ekranlara geçen Gökçe Bahadır, Best TV’de VJ’lik yapmış ardından da Show TV’de Sinyal programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Hayat Bilgisi’ndeki Törpü karakteriyle tanıdığımız oyuncu, Yaprak Dökümü’ndeki Leyla karakteriyle daha geniş kitlelere seslenmeyi başarmış ve oyunculuk yeteneklerini de gözler önüne sermiştir. Yaprak Dökümü’nün ardından sinema çalışmaları da yapan Gökçe Bahadır, Dedemin İnsanları filminde başarıyla rol almıştır.

Gökçe Bahadır Saç Rengi Boya Numarası

gökçe bahadır kahverengi saçları

Doğal saçı kestane rengi olan Gökçe Bahadır son dönemlerde de kumral tonlarını tercih etmektedir. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakteri ile kullandığı saç, doğal rengi olan kestaneye yakın koyu tonlardadır. Bu rengi elde etmek istiyorsanız Koleston’un 5/3 Açık Altın Kahve boyasını önerebiliriz.

gökçe bahadır bal köpüğü saç rengi

Şu anda ise bal köpüğü rengini kullanmaktadır(Yukarıdaki fotoğraf). Siz de Gökçe Bahadır gibi bir bal köpüğü tonu yakalamak isterseniz ise Garnier Olia serisinin 8.43 numaralı boyasını kullanabilirsiniz.

Gökçe Bahadır Saç Modelleri

Gökçe Bahadır’ın saç renginden yeterince bahsettik, artık kullandığı saç modelleri ile ilgili önerilere başlayabiliriz. İşte Gökçe Bahadır saç modelleri!

gökçe bahadır ombreli balyajlı saç rengi

gökçe bahadır doğal makyajsız hali

gökçe bahadır topuz saç modeli

Kayıp Şehir dizisi Gökçe Bahadır saçları

gökçe bahadır kimdir

gökçe bahadır saç renkleri

gökçe bahadır saç rengi boya numarası

gökçe bahadır dalgalı saçlı hali

gökçe bahadır kaküllü saç kesimi

gökçe bahadır kızıl saçlı hali

gökçe bahadır kıyafetleri

gökçe bahadır 2013 yılındaki saçları

gökçe bahadır örgü saç modeli

gökçe bahadır yandan ayrılmış saçları

gökçe bahadır kıvırcık saç modeli

Gökçe Bahadır Doğal Makyajsız Hali

Her ünlüde olduğu gibi Gökçe Bahadır’ın makyajsız doğal hali hayranları tarafından oldukça merak ediliyor. İşte Gökçe Bahadır doğal makyajsız hali ile!

gökçe bahadır makyajsız hali


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir