Ünlülerin saç modelleri

Selin Şekerci Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugün genç ve güzel oyuncu Selin Şekerci’nin saç rengi ve modellerini inceleyeceğiz. 1 Haziran 1989 İzmir doğumlu oyuncu İzmir Devlet Tiyatrosu’nda, özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında birçok rol aldıktan sonra İstanbul’a gelerek dizilerde ve reklam filmlerinde oynamaya başlamıştır. Kavak Yelleri dizisinde üç bölüm konuk oyuncu olmuştur. Daha sonra kendisini tanıdığımız ve başarısını ortaya koymasını sağlayan Melekler Korusun adlı dizide Özgür isimli karakteri canlandırmıştır.

selin şekerci kimdir

Bu diziyle izleyicilerin sempatisini kazanan oyuncu Kaçak Gelinler isimli dizideki başrolüyle iyice tanınmış ve kariyerini ilerletmiştir. Acı Aşk dizisindeki Sude karakteriyle yine izleyicilerin gönlünde taht kazanmıştır. Son olarak yetenekli oyuncu Rengarenk isimli yeni dizide Renk adında bir karakteri canlandırmaktadır.

Selin Şekerci Saç Rengi Boya Numarası

Doğal ve parlak görünümlü saçlarıyla dikkat çeken Selin Şekerci’nin şu anki saç rengi kızıl kumraldır. Doğal saç rengi orta kestane tonlarında olan oyuncu bu yeni rengiyle sevenlerinin beğenisini kazanmıştır.

selin şekerci koyu kumral

Eğer sizler de Selin Şekerci’nin kızıl kumral tonunu yakalamak istiyorsanız Loreal Paris’in 6.66 numaralı koyu kumral yoğun bakır saç boyasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Selin Şekerci Saç Modelleri

İşte Selin Şekerci’nin kullandığı en şık ve tarz saç modelleri.

selin şekerci dalgalı saçları

selin şekerci frikik

selin şekerci giyimi kıyafetleri

selin şekerci kıyafet

selin şekerci saç modelleri

selin şekerci saç rengi

selin şekerci saç renkleri

selin şekerci saçları

selin şekerci topuz modeli

selin şekerci

selin şekercinin sac rengi

selin şekerci balyajlı saçları


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir