Saç renkleri

Kumral Saç Renkleri ve Kumral Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Birçok kişinin doğal saç rengi olan kahverenginin en açık tonu olan kumral rengi, saçlarını sarı yapmak istemeyen ama yine de açık tonlara sahip olmak isteyenler için en ideal renklerden biridir. Hem koyu tenli hem de açık tenli kişilerde harika görünen bu saç rengi, özellikle son dönemde oldukça trend hale geldi. Bu yazımda size kumral saç renkleri ve kumral saç modelleri ile ilgili öneriler vereceğim 🙂
Kumral saç rengi

Kumral Saç Renkleri

Küllü kumral saç rengi

Kumral saç rengi, pek çok farklı tona sahip olsa da doğal kumral rengi içerisinde hiçbir kahvelik, kızıllık ya da turuncu tonlar barındırmayan bir renktir. Eğer hiçbir kahve ya da kızıl ışıltı bulunmayan doğal kumral rengine ulaşmak istiyorsanız öncesinde saçlarınızı platin sarısı denebilecek kadar açtırmanız sonra kumral rengine boyamanız gerekir. Bu şekilde doğal kumral tonuna ulaşabilirsiniz. Biliyorum biraz yorucu bir işlem ama doğal kumral bir renk elde etmek istiyorsanız maalesef şart.
Açık küllü kumral saç renkleri
Kumral saç rengi açık kumral ve koyu kumral gibi farklı seçeneklere de sahip. Bu tonların yanı sıra kumral saç rengi, küllü kumral, kızıl kumral, bakır kumral gibi birçok farklı tona da çevrilebiliyor. Eğer saçlarınızı kumrala boyamak istiyorsanız sayısız seçeneğe sahipsiniz. Kızıl kumral, küllü kumral gibi saç tonlarını yakalamak için saça ışıltı katılması yeterli oluyor.  Eğer küllü tonlarda bir renk istiyorsanız, küllü kumral saç renkleri başlıklı yazımızdaki önerileri mutlaka inceleyin.
koyu Küllü kumral
Kumral saç tonları arasında popüler olan küllü kumral saç rengi, daha mat bir ton yakalamak isteyenler için ideal. İçerisinde gri tonlar karıştırıldığı için küllü kumral saç rengi çok daha mat bir görünüme kavuşuyor.

küllü kumral saç modelleri

Eğer çok açık bir ten rengine sahipseniz bu mat görünüm sizi olduğunuzdan çok daha soluk gösterebilir. Bunun yerine doğal kumral rengi çok daha yerinde bir tercih olacaktır.

ışıltılı kumral saç rengi

Eğer saçlarınıza canlılık kazandırmak istiyorsanız, bunun için kumral saç rengine altın rengi ışıltılar da ekleyebilirsiniz.

Altın ışıltılı kumral saç rengi

Kumral seç rengine ışıltı ve ombre tekniği de oldukça yakışıyor. Özellikle yaz aylarında saç renginizi değiştirmek istiyorsanız hem sizi doğal güzelliğe kavuşturması hem de bronzlaşan teninizle uyum sağlaması açısından kumral en iyi seçenek olabilir.
Işıltılı küllü kumral
Yaz döneminde hem makyaj hem de moda dünyasına doğallık ve sadelik damga vurduğu için saçlarınızı da bu doğallığa kavuşturmalısınız.

kumral saç renkleri

Doğal kumral rengi bronz teninizle birleştiğinde hem çok canlı hem de çekici bir görünüm kazandırabilir.

Kumral Saç Rengi Modelleri

Kumral saç modelleri ile ilgili aşağıdaki önerileri incelemeyi unutmayın 🙂
kumral
kumral saç
kumral modeli
kumral saç modelleri
kumral saç modeli
kumral saç rengi modeli
kumral saç rengi numarası
kumral saç rengi tonu
kumral saç tonu


7 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir