Saç renkleri

Mocha Kahve Saç Renkleri ve Mocha Kahve Saç Rengi Tonları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kahverengi tonlarında bir saç rengi arıyorsanız en güzel kahve tonlarından biri olan mocha kahveyi mutlaka denemelisiniz. Çikolata ve kahvenin birleşiminden oluşan Mocha, harika bir sıcak alt tonlu kahve rengidir. Son yıllarda oldukça popüler olmasının yanı sıra kullanımının da kolay olmasından dolayı da pek çok kadının tercih ettiği saç renkleri arasında yer alır. Hem saçları çok canlı ve parlak göstermesi hem de oldukça doğal durması bu saç renginin tercih edilme sebeplerinden sadece birkaçı.

mocha kahve saç rengi yakından

Son zamanlarda hem moda dünyasında hem saç modelleri ve makyajda doğallığı yakalamak bir trend haline geldiğinden en doğal saç renklerinden biri olan mocha kahvenin popüler olması da oldukça normal.

Mocha Kahve Saç Rengi

Bu saç rengi koyu saç rengine sahip kişiler bile kolaylıkla uygulayabilir. Hem tonun tutturulması hem de kullanılması oldukça kolaydır. Dilerseniz birçok boya markasında bu rengi bulup kendiniz boyayabilir, dilerseniz de kuaför ortamında bu rengi elde edebilirsiniz. Saçlarınızı bu renge boyadığınızda makyajlı da makyajsız da kullanabilirsiniz.

loreal mocha kahve saç rengi

Çünkü bu renk sizi makyajsızken soluk göstermez, makyajlıyken ise çok daha fazla ışıldamanızı sağlar. Birçok ünlünün de tercih ettiği renklerden biri olan mocha kahveyi, saç renginde değişiklik yapmak isteyen herkes deneyebilir.

mocha kahve saç renkleri

Mocha kahve saç renginin bir diğer artısı ise her türlü ten rengine uyum sağlamasıdır. Beyaz tenlilere de esmer tenlilere de oldukça yakışacak olan bu renk özellikle bronz tenlilerde harika duracaktır. Tatile çıkmadan önce saçlarınızı boyamak istiyorsanız kesinlikle bu renk ideal bir seçim olacaktır.

mocha kahve saç modeli

Bu saç rengi ile abartılı göz makyajı yapabilir ve özel günlerde çarpıcı görünebilirsiniz. Günlük makyajda ise toprak tonları ve sıcak tonlar tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında turuncu, şeftali gibi tonlarla göz makyajı ve allık uygulayabilir ve saç renginizle ne kadar uyumlu olduğunu görebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ruj rengi de yine kırmızı, şeftali gibi sıcak tonlar olabilir.

Mocha Kahve Saç Renkleri

Doğal bir renk tonu olduğu için bir çok kadın tarafından tercih edilen ve beğenilen mocha kahve saç rengi ile ilgili en güzel tonu Loreal ve Palette’de bulabilirsiniz. Diğer tonları incelemek isteyenler için İşte mocha kahve saç renkleri ile ilgili önerilerimiz!

mocha kahve rengi
mocha kahve renkleri
mocha kahve saç rengi
mocha kahve saç için ton
mocha kahve saç tonları
ışıltılı mocha kahve saç rengi
mocha kahve saç modelleri
mocha kahve saç stilleri
mocha kahve saç rengi numarası
mocha kahve saç boyası
2016 mocha kahve saç rengi boya numarası

mocha kahve saç rengi tonu ve modeli

mocha kahve için saç modeli

Mocha kahve saç rengi ile ilgili önerebileceğimiz mocha kahve saç rengi tonu ve modelleri bu şekilde. Diğer saç rengi önerilerimizi incelemek isterseniz saç renkleri sayfamızda daha nicelerini bulabilirsiniz 🙂


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir