Saç renkleri

Bal Sarısı Saç Renkleri ve Bal Sarısı Saç Rengi Tonları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sarı saç renklerinin sayısız tonu bulunduğu için saçını sarı yapmak isteyenler aslında oldukça şanslı. Göz renginize, cilt renginize ve kullandığınız makyajın tonuna ve tarzına göre göre farklı tercihler yapabilirsiniz. İşte bu yazımda sarının harika bir tonu olan bal sarısı saç rengi ile ilgili önerilerde bulunacağım.

Bal Sarısı Saç Rengi

bal sarısı saç modelleri

Sarı saç rengi skalasında yer alan bal sarısı saç rengi ise son zamanlarda yükselişe geçen bir saç rengi haline geldi. İddialı ve çarpıcı bir sarışın olmak istiyorsanız bu rengi kesinlikle denemelisiniz. Bal sarısı hem sarışın olma isteğinizi karşılayacak hem de kumral saç tonundan çok da uzak olmadığı için kumrallıktan da sizi uzaklaştırmayacak bir saç rengidir.

bal sarısı saç rengi

Bal sarısının bir ton açığı tam bir sarı bir ton koyusu ise tam bir kumral rengidir. Oldukça ara bir renk oluşuyla tutturulması zor gibi görünse de aslında kolay ulaşılabilen bir renktir. Kaliteli saç boyası markaları ile ya da kuaförde bu renge saçlarınızı yıpratmadan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bal Sarısı Saç Renkleri Hangi Ten Rengine Daha Çok Yakışır?

bal sarısı saç

Bu saç rengi hem koyu tenlilere hem de beyaz tenlilere yakışan harika saç renklerinden biridir. Açık tenli olup bu saçlarınızı bu renge boyadıktan sonra yazın bronzlaşmaktan korkuyorsanız kesinlikle endişelerinizi kafanızdan atın. Çünkü bu renk, bronzlaştıktan sonra bile üzerinizde harika duracaktır. Genellikle sarı tonları beyaz tenlilere önerilse de buğday tenliler için de tercih edilebilecek sarı tonları da mevcut. Bal sarısı da bu sadece renklerden biri. Diğer sarı saç renkleri ve saç rengi önerilerimiz ile ilgili yazılara saç renkleri kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Bal Sarısı Saç Rengi İle Makyaj

bal sarısı saç rengi modeli

Bal sarısı ile doğru bir makyaj uyguladığınızda harika görüneceğinize hiçşüphe yok. Bu saç rengi aynı zamanda ombre, gölge ya da ışıltı ile de harika görünümlere kavuşabiliyor. Yani saçlarınızı bir kere bu renge boyattığınız zaman sayısız kullanım şekline sahipsiniz.

bal sarısı saçlar

Özellikle yaz döneminin trend renklerinden biri olan bal sarısı saç rengi, soğuk tonlarda makyaj ile muhteşem görünecektir. Pembe tonlarında allık ve bu tonlara yakın bir ruj kullanarak bal sarısı saç rengi ile uyumlu ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Göz  makyajınız için ise dumanlı göz makyajının yanı sıra eyeliner gibi net ve dikkat çakan bir makyaj tercih edebilirsiniz.

Bal Sarısı Saç Renkleri

Aşağıdaki bal sarısı saç renkleri ile ilgili önerilerimiz arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

bal sarısı saç renkleri
2016 bal sarısı saç

bal sarısı saç modeli

bal sarısı saç rengi tonları
bal sarısı saç tonu

bal sarısı saç rengi modelleri

bal sarısı saç modası
bal sarısı saç hangi tene yakısır
2016
2016 sarı saç tonu
sarı saç modeli
sarı saç
bal sarısı saç rengi trendi
sarı saç rengi modası
bal sarısı saç rengi örneği
bal sarısı saç boyası


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir