Saç renkleri

Küllü Kumral Saç Renkleri ve Kumral Saç Renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son 2 – 3 sezondur küllü kumral saç renkleri çok popüler olan saç renkleri arasında. Özellikle 2016 saç renkleri denildiğinde küllü kumral saç renkleri akla ilk gelen renkler arasında.Bu yazımda kumral saç renkleri arayan kadınlara ilham verecek harika küllü kumral saç renkleri bahsedecek ve size harika örnekler göstereceğim.Bu renklerin bu kadar beğenilmesinin ve kullanılmasının sebebi tabi ki son derece şık ve en önemlisi doğal durması.Özellikle bu renk o kadar doğal duruyor ki saçınızda hiç sırıtmıyor.E trendlerde son 2 sezon doğal saç renklerinden yana olunca bu saç renginin trend olması kaçınılmaz oldu.

Küllü Kumral Saç Renkleri

İlk olarak küllü kumral saç renkleri ile ilgili bilgiler verip örnekler paylaşacağım. Sonrasında ise ışıltılı kumral saç renkleri ile ilgili örneklere göz atacağız.Hangi saç rengini kullanacaksanız kullanın dikkat etmeniz gereken en önemli şey sizin ten renginize yakışıp yakışmadığıdır. Her saç renginde olduğu gibi küllü kumral saç renginin de bir çok tonu var. Sizin cildinize en güzel giden tonu araştırıp doğru bir karar verdikten sonra uygulamak daha sonra pişman olmamanız için dikkat etmeniz gereken en önemli şeydir. Koleston, Palette ve Loreal gibi büyük markaların birbirinden güzel ve farklı küllü kumral saç tonları bulunmaktadır.

Açık küllü kumral saç renkleri

Küllü kumral saç renkleri hangi ten rengi ile güzel durur

Küllü kumral saç rengi hemen hemen her cilt rengi ile uyumludur.Özellikle bronz ve buğday tenli kadınlarda daha güzel durur ve bu ten rengine hemen hemen bütün küllü kumral saç renklerini ve tonlarını uygulayabilirsiniz.Eğer açık bir ten rengine sahipseniz açık küllü kumral , esmer tene sahipseniz orta tonlarda küllü kumral uygulamak daha doğru bir seçim olacaktır.

Eğer açık tenin yanında renkli ve açık göz rengine sahipseniz hiç düşünmeden açık tonlarda küllü kumral saç rengini uygulayabilirsiniz. Teniniz ve gözleriniz için mükemmel uyumu ve doğallığı bu renkte yakalayacağınıza emin olabilirsiniz. Aşağıdaki örneği incelerseniz, açık ten rengine ve mavi göz rengine uygulanan açık küllü kumral çok uyumlu ve doğal görünmüş. Anlatmak istediğim tam olarak buydu.

Açık küllü kumral saç modelleri

Küllü kumral saç renklerinin doğal ve şık görünmesinin yanında bence en güzel özelliği elektriklenme ve kırılma gibi problemlerde kendini çok belli etmemesi.

Eğer koyu tonlarda bir küllü kumral saç rengi uygulayacaksanız bilmeniz ve dikkat gereken şeyler var. Bunlardan en önemlisi koyu kumral saç renginden tekrar açık renge dönmek isterseniz maalesef bu biraz zorlanacaksınız.Çünkü istediğiniz yeni rengi uygulamadan önce renk açıcı kullanmanız gerekiyor.Sonrasında istediğiniz boyayı uygulayabilirsiniz.Ancak unutmayın ki açıcı kullanmak saçlara çok zarar veren ve yıpratan bir işlemdir.

Küllü Kumral Saç Örnekleri

Kafanızdaki soruları cevapladığımı düşünüyorum.Eğer sormak istediğiniz sorular olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Şimdi hazırsanız küllü kumral saç örneklerime başlıyorum.Yeni saç renginiz için  küllü kumral saç rengi denemeyi düşünüyorsanız aradığınızı aşağıdaki örneklerde bulacağınıza eminim.
Küllü kumral
koyu Küllü kumral
Küllü kumral rengi
Koyu Küllü kumral saç
küllü kumral koleston
küllü kumral Loreal
küllü kumral saç rengi
küllü kumral saç renkleri
Doğal küllü kumral
küllü kumral saç tonları
küllü kumral için saç modelleri
küllü kumral saç modelleri
küllü kumral kodu
küllü kumral örnekleri
Koyu küllü kumral saç renk

Işıltılı Kumral Saç Renkleri

Işıltılı Kumral saç renkleri en az küllü kumrallar kadar doğal ve güzel durmaktadır. Şimdi ışıltılı kumral saç renkleri ile ilgili örnekleri göstereceğim.Işıltılı saç renkleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için ışıltılı saç renkleri başlıklı konumuzu mutlaka inceleyin.
Işıltılı küllü kumral
Işıltılı küllü kumral saç renkleri

Küllü kumral sarı

Hem küllü kumral kullanmak hem de biraz ışıltı eklemek isterseniz aşağıdaki örneği uygulayabilirsiniz.

küllü kumral saç modeli örneği

Konumuzun ve örneklerimizin sonuna geldik. Saç renkleri ve saç modelleri ile ilgili diğer yazılarımıza da göz atmayı unutmayın. Yazdığımız son trendleri, saç renkleri ve modellerini görüntülemek için saç modelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.


15 Yorum var

 1. Dilan

  Şubat 4, 2016

  İşte tam aradığım şey buydu. Beni kırmayıp yazdığın için çok teşekkür ederim Gizem.

  • Gizem Kesen

   Şubat 4, 2016

   Ne demek beğenmene sevindim canım 🙂 Başka önerilerin olursa söylemekten çekinme ben mutlu oluyorum yazarken.

   • Dilan

    Şubat 4, 2016

    Tamam 🙂 Görüşürüzzz

   • Sevda

    Ekim 9, 2016

    Kesinlikle saçımı kumrala boyatmak istiyorum ama dip rengim cok gelmedi. Bende dogal renklerden hoslaniyorumm. Su an sac rengim koyu sari gibi aktı acaba hani rengi yaptrsam uygun olur. Ten rengim bugday tonlarnda cok esmerde degil cok beyazda degil.

 2. Hazal Bertan

  Şubat 4, 2016

  Ben bu rengi geçen sene kullanmıştım ve çok yakıştığını söylüyorlardı. Bu konuyu okuduktan sonra heves ettim tekrar boyucam :p

 3. Demet

  Şubat 4, 2016

  Çok doğal duran bir renk açık tenli olsaydım hiç düşünmeden denerdim ancak biraz esmer olduğum için kendime pek ykaıştıramıyorum

 4. Elif Sarı

  Şubat 4, 2016

  Ankara’da bu renk seç tonunu tutturabilecek bir kuaför biliyor musunuz? Kendi kuaförüm saç boyama konusunda bu kadar iyi değil.

 5. Eda Sarı

  Şubat 5, 2016

  2. resimdeki saç renginin kodu tonu veya önerebileceğiniz boya markası var mı ? Çok beğendim.

 6. Feyza

  Şubat 5, 2016

  Işıltılı olanları pek sevmedim ama diğerleri çok güzell

 7. Sebnem

  Şubat 6, 2016

  Hepsi Harika

 8. Senanur

  Şubat 8, 2016

  Tam benim rengim işte bu..

 9. Meliha

  Şubat 10, 2016

  Süpermiş daha önce görmemiştim daha doğrusu acaba doğal mı diyodum da değilmiş biraz daha araştırıp yaptıracağım

 10. Hilal

  Şubat 17, 2016

  bu küllü renklerin kodlarını ve numaralarını nereden bulabiliriz yardımcı olabilirimisinz?

  • Leyla esen

   Şubat 21, 2016

   bende araştırıyorum bulamadım 🙁 bulursanız buraya ekleyın ara ara kontrol ediyorum

 11. özlo

  Mart 12, 2017

  kendi saç rengim açık küllü kumral üstteki resimlerden 3.cü sıradaki resimdeki saç rengini nasıl yapabilirim

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir