Gelinlik Modelleri

Kır Düğünü İçin Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalıdır?

tarafından tarihinde yayınlandı.

Hayatınızın en mutlu günü olan düğün gününüzü planlarken, kendi isteklerinizi, zevkinizi göz önünde bulundurabileceğiniz gibi düğün modasına da ayak uydurmak isteyebilirsiniz. Son dönemin en popüler düğün modası olan kır düğünleri, birçok gelin adayının hayali. Düğün mekanından süslemelere, gelinlikten ayakkabıya kadar pek çok detay da kır düğünü teması etrafında şekilleniyor. Eğer siz de bir kır düğünü planlıyorsanız gelinlik seçimini de bu yönde yapmanızda fayda var. İşte en güzel kır düğünü gelinlik modelleri..

kır düğünü için kısa gelinlik

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Kır düğünlerinde sadelik ve salaşlık ön planda olduğundan seçeceğiniz gelinlik modeli de bu yönde olmalıdır. Bohem gelinlik modelleri arasından seçim yaparak harika bir kır düğünü gelini olabilirsiniz. Prenses görünümündeki kabarık gelinlik modellerinden kesinlikle kaçınmanızda fayda var. Ağaçlık, çimenlik bir yerde düğün yapacağınız için içinde rahat hareket edeceğiniz düz kesimli gelinlikler tercih etmelisiniz. Kabarık ya da balık formlu olmayan düz ve salaş şekilde inen gelinlikler kır düğünleri için en ideal gelinlik modelidir. Bunun yanı sıra düşük omuzlu ve sırt dekolteli gelinlikler de harika bir seçim olabilir. Özellikle son dönemin gelinlik trendleri arasında yer alan düşük omuzlu gelinlikler kır düğünleri için en çok tercih edilen modellerden biri. Omuzlarınızdan dökülen askılarla hem bohem hem de sade bir gelin olma şansına erişebilirsiniz.

kır düğünü gelinlik

Düğün boyunca rahat hareket etmek ve doyasıya eğlenmek için elbise tarzında sade gelinlikler giyebilirsiniz. İnce askılı dantellerle süslenmiş, şifon gibi hafif kumaşlardan yapılmış, uçuş uçuş bir gelinlik içinde harika görünebilirsiniz. Bir de bu gelinliği çiçeklerden oluşan bir taç ve örgü saç modeli ile kullanırsanız muhteşem bir kır düğünü gelini olabilirsiniz. Kır düğünlerinde midi veya kısa gelinlik modelleri de sıkça tercih edilir. Rahat adımlar atmak, dans ederken gönlünüzce hareket etmek istiyorsanız kısa gelinlikler tercih edebilirsiniz. Kır düğünü için gelinlik seçerken taşlı, ışıltılı ve abartılı detaylar yerine çok daha soft detaylar tercih etmenizde fayda var. Dantel ve tül bu tür gelinliklerde kullanılan en iyi süsleme malzemesidir. Çiçek figürlerine sahip bir dantelli gelinlik iyi bir seçim olabilir.

 

kır düğünü gelinlikleri

kır düğünü için gelinlik (2)

kır gelinliği

kır gelinlik

kır düğünü gelinliği

prenses gelinlik


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir