Saç renkleri

Sıcak kahve saç renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kahve rengi ve tonları, şüphesiz kadınlara en çok yakışan saç rengi ve tonlarındandır. İşin içine bir de sıcak ve bakır kavramı giriyorsa tadından yenmez bu renk. Bugün sizlere çok beğendiğim ve kadınlara fazlasıyla yakıştırdığım sıcak kahve tonlarından bahsedeceğim ve stil önerilerinde bulunacağım.

Sıcak kahve saç renkleri

Saç rengini değiştirmek isteyeniniz varsa ya da kahve tonlarından herhangi birini denemeyi düşünüyor ama karar veremiyorsanız, aşağıda paylaştığım kahve saç renkleri ve kahve saç renk tonları seçim yapmanızda size çok yardımcı olacaktır.
sıcak kahve saç renkleri
Bakır kahve saç renkleri

Alışılmış ve klasik saç renklerinden sıkılanlar için,çeşitli markalar farklı renklerin karışımından saç boyaları üretmeye başladı. Bu renklerden biri de bakır kahve saç rengidir.

Kadınlar arasında oldukça popüler olan ve bu popülerliğini 2016 yılında da sürdürecek bir renk olan bakır kahve saç rengi, özellikle açık ten rengiyle kullanıldığında sizi mükemmel bir görünüme kavuşturur.

Bakır kahve saç rengi iddialı bir saç rengi olmasının yanı sıra, bakışları ve gözleri her zaman ortaya çıkaran bir saç rengidir. Bu özelliği sayesinde kadınlar arasında trend haline gelmiş bir renktir. Özellikle uzun saçlarda kendini belli eden bakır kahve saç rengini kullanabileceğiniz en doğal şekilde kullanmanızı öneririm. Böylece doğal görünümlü saç renginize bir de doğal, salaş bir saç modeli eklemiş olursunuz ki böylece bütünüyle doğal bir hava yakalamış olursunuz. Bu tonları seviyorsanız bakır saç renkleri ile ilgili yazımıza da göz atabilirsiniz.
bakır kahve saç renkleri
bakır kahve saç tonları
Çikolata kahve saç renkleri

En sevdiğim renklerden birine geldi yine sıra. Çikolata kahve saç rengi, kahve tonları arasında belki de en fazla tercih edilen saç rengidir. İçerisinde hafif bir kızıllık da bulunduran çikolata kahve saç rengi, son yıllarda trend haline gelen bir renk olmuştur.

Özellikle kısa saçlı bayanların son yıllarda tercihi olan çikolata kahve saç rengi, her saç modeline uyum sağlayan bir saç rengidir. Çikolata kahve saç renginin en güzel avantajı, sizi olduğunuzdan genç göstermesidir. Bunun sebebi ise içinde barındırdığı kızıl tonunun teninizi ve gözlerinizi ortaya çıkararak yüzünüzü odak noktası haline getirmesidir. Çikolata kahve tonunun gözlerinizi ortaya çıkardığından bahsetmişken, bu saç renginin kakülle kullanımının mükemmelliğinden söz etmeden geçemeyeceğim. Kaküller alnınıza dökülerek gözlerinize daha da yakın olacak ve saç renginiz bakışlarınızı ortaya çıkaracaktır. Çikolata kahve saç rengini kısa ve kaküllü saç modeli ile kullanmanızı öneririm. Ayrıca çikolata kahve saç renginin farklı tonlarını kullanabilir, tek düze bir renk görünümünden de kurtulabilirsiniz. Açık çikolata kahve, koyu çikolata kahve, kızıl çikolata kahve gibi farklı tonlarda seçimler yapabilir ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylece yeni bir stil yakalamış olacaksınız ve bana güvenin pişman olmayacaksınız.

Sizin için seçtiğim çikolata kahve saç rengi ile ilgili saç modelleri görsellerine göz atarak çikolata kahve saç rengi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
çikolata kahve saç renkleri
çikolata kahve saç

çikolata kahve saç tonu
çikolata kahve saç tonları
çikolata kahve saç renk tonları
Akaju kahve saç renkleri

Akaju ne demektir? Öncelikle merak edenler için akaju nedir öğrenelim. Akaju;
1. Tespih ağacı familyasından, tropikal bölgelerde yetişen sert odunlu ağaç, maun.
2. Bu ağaçtan yapılmış veya bu ağacın renginde.

Tanımlardan da anlaşılacağı üzere akaju bir ağaç türüdür ve ağacın renginden esinlenilerek bu saç rengine akaju ismi verilmiştir. İçerisinde kızıl tonlar bulundurması ve doğallık bakımından birbirlerine benzetilmişlerdir.Saç boyaları literatüründe de, kızıla çalan, içinde kırmızı tint bulunduran demektir. Zaman zaman kızıl kestane,maun saç rengi olarak da anılır.

Akaju kahve saç rengi, soğan kabuğu saç rengi ile kızıl kahve arası, fazlasıyla çekici bir tondur. Açık renk tende kendini gösteren ve renkli göze sahip kadınlarda muhteşem görünen akaju kahve saç rengi, gizemli ve eşsiz hava yaratan farklı bir renktir. Alışılagelmişin dışındaki saç renklerinden belki de ilkidir. Bu sebeptendir ki kadınlar arasında fazla popüler olan bir renk değildir ve diğer kahve tonları ile arasındaki ince fark herkes tarafından bilinmez.
akaju kahve saç rengi
akaju kahve saç renkleri

Cappuccino kahve saç renkleri

Renk tonlarından birden fazla farklı ton ekleme, doğal kahverengi saç rengini daha şık ve seksi gösterir. İşte cappuccino kahve saç rengi de bu tanıma uyan en güzel renktir. Yılın trendi olan ombre, balyaj renklerine en çok uyan kahve tonlarından biri cappuccino kahve saç rengidir.

Kahve rengi ya da kestane kahvenin birkaç ton açığı da diyebileceğimiz bu renk doğallıkta en ön sıradadır. Bu sebeple kadınlar tarafından çok tercih edilir ve deneyen herkes memnun kalmaktadır. Cappuccino kahve saç rengi, solgun görünmeyen ve daima ışıldayan, pırıl pırıl bir renktir. Bu özelliği sayesinde, çok fazla bakım istememe gibi bir avantaja da sahiptir. Hem güzel görünüp hem saçlarınızla zaman kaybetmek istemiyorsanız cappuccino kahve saç rengi tam da size göre bir renk.

Şimdi gelin aşağıdaki görseller ile cappuccino kahve saç renklerini tanıyalım..
kapuçino saç rengi
kapuçino kahve saç renkleri


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir