Ünlülerin saç modelleri

Hadise saç modelleri ve Hadise Saç renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Hadise, yapmış olduğu başarılı performansların yanı sıra her defasında ekranlara gördüğümüz saç modelleri ile de adeta takipçilerini kendisine hayran bırakmaktadır. Burçak sarısı saç rengi Hadise’nin güzelliğine güzellik katmaktadır.Doğal ve sade saç modelleri ile kıyafetine kusursuz bir bütünlük katan Hadise , hem sahne performansında hem de yer aldığı TV programlarında göze çarpmayı başarıyor.

Hadise saç modelleri

Hadise gibi saçlara sahip olmak veya Hadisenin kullandığı saç modellerinden birini sizlerde kendi saçlarınız üzerinde uygulamak isterseniz şimdi verdiğimiz tüyoları sonuna kadar okuyun derim.
Hadise saç modelleri

Hadise saç renkleri olarak siyah, balköpüğü, platin sarısı ve sütlü kahve renklerini kullandı. Şuanda Hadisenin kullanmış olduğu saç tonu ve rengi platin sarısıdır.Bu özel saç rengi ile kırmızı ruj bir hayli hoş durmaktadır. Özellikle topuz modelleri Hadise’nin en sık kullandığı modeller arasında yer alıyor.En havalı ve dikkat çeken Hadise saç modellerini sizler için bir araya getirdik, resimlerden ilham alarak siz de Hadise’nin saç modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Şimdi gelin Hadise’nin saç modellerini birlikte inceleyelim

Hadise uzun dalgalı saç modelleri

Hadise’yi özel bir TV programında takip ederken gözümüze takılan en önemli detay uzun ve sarı saçlarıdır. Genellikle uzun saç şeklini kullanan Hadise saç modeli olarak iri dalgalardan oluşan bukleli saçları tercih ediyor.
Hadise dalgalı saç modeli
Hadise uzun dalgalı saç modeli
Hadisenin saç modelleri
Hadise saç kesimi
Hadise saç rengi

Hadise kıvırcık saç modeli
Sizlerde Hadise gibi kıvır kıvır ve havalı saçlara sahip olmak isterseniz. Maşanızın en kalın bölümünü kullanarak tüm saçınızı maşa yapabilir, ardından maşa yaptığınız saçlarınızı elinizle hafif dağıtarak çok daha doğal görünen dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz.

Hadise Balyajlı ve Toplu Saç Stili

Balyajlı saçları ile Hadise’ye en çok yakışan model ise toplu saç modeli oluyor. Olabildiğince doğal ve basit bir toplama şekli ile omuzlarından aşağıya inen saç uçları hadisenin havasına hava katıyor. Sizler de Hadise gibi balyajlı ve toplu bir saç modeline sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki modeli örnek alabilirsiniz.
hadise toplu saç modeli

Hadise Düz Saç Modeli

Hadise kıvırcık saçlarının yanı sıra bazen aksine düz fönlü saçları ile bizleri kendine hayran bırakabiliyor. Havalı ve gösterişli bir model olan fönlü saçları ile  gayet doğal bir görüntüye kavuşan Hadise, sizleri de saç stilleri ile kendinize hayran bırakıyorsa, aşağıdaki modelleri incelemeniz de fayda var.
Hadise düz saç modeli
Hadise düz saç modelleri

Hadise’nin Örgü saç modeli de gerçekten denemeye değer!
Hadise örgü topuz saç modeli


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir