Ünlülerin saç modelleri

Serenay Sarıkaya saç modelleri ve saç renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Genç, dinamik ve seksi oyuncu Serenay Sarıkaya sunuculuk performansı ile de izleyenlerinin bir numaralı favorisi arasında yer alıyor. Fanları tarafından büyük bir ilgi bulan Serenay Sarıkaya rol aldığı projelerde ekranlarda kullandığı saç şekilleri ile seyircilerden büyük bir beğeni kazanıyor.

Açık kumral saç rengi ile uzun yıllardır ekranlarda olan Miss Turkey güzellik yarışması ile ilk kez podyumlara ayak basan Serenay Sarıkaya özellikle medcezir isimli dizi ile hem başarılı performansı hem de doğal güzelliği ile herkesin beğenisi topladı.

Serenay Sarıkaya saç modelleri ve saç renkleri

serenay sarıkaya saç modelleri ve renkleri
Serenay sarıkaya kullandığı özel tasarım kıyafetler, doğal makyajı ve göz alan saç modelleri ile son dönemlerin en çok ilgi bulan yıldız oyuncuları arasında yer alıyor. Serenay Sarıkaya saç modellerini inceleyerek, bu modelleri kendi saç modelinize de uygulayabilmeniz için bu konuyu hazırladım.Saç modeli olarak öne çıkan Serenay sarıkaya saç modelleri ise genellikle uzun ve salık saç modeli olmaktadır.

Serenay sarıkaya Uzun  saç modeli
Uzun ve kumral rengine sahip saçları ile genel olarak salık ve doğal bir görüntüyle karşımıza çıkmakta olan güzel oyuncu. Özellikle saçlarının uç kısımlarına verdiği hareketli dalgalar sayesinde oldukça havalı ve hareketli bir saç modeli ortaya çıkarmaktadır.
Serenay Sarıkaya saç modelleri
Serenay Sarıkaya
Serenay Sarıkaya saç modeli

Serenay sarıkaya enseden Topuz modeli
Serenay Sarıkaya’nın özel davetlerde kullandığı en popüler saç modeli ise enseden topuz modeli olmaktadır.Abiye kıyafetler ile harika görünen bu saç modeli ayrıca gayet doğal ve şık bir modeldir. Serenay Sarıkaya topuz saç modelinin yapımı da aslında oldukça kolay. Saçların tam ortadan ikiye ayrılması ile arkaya doğru alınan saç uçları, önce iki farklı saç örgüsü haline getiriliyor ardından ise iki örgü birbirine dolandırılarak hemen ensenin üzerinde sade ve doğal bir topuz üzerinde tutturularak oluşturuluyor.
Serenay Sarıkaya topuz saç modeli
Serenay Sarıkaya enseden topuz saç modeli
Serenay Sarıkaya kıvırcık ve dalgalı saç modelleri

Seranay Sarıkaya’ya en çok yakışan saç modelleri arasında kıvırcık ve dalgalı saç modeli yer alıyor.İri dalgalar şeklinde uzanan kıvrımlı saçlar doğallığını ön plana çıkartıyor. Her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek olan kıvırcık saç modelleri, Serenay Sarıkaya fanlarının da en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.
Serenay Sarıkaya modern saç modeli
Serenay Sarıkaya dalgalı uzun saç modelleri
Serenay Sarıkaya dalgalı saç şekilleri
Serenay Sarıkaya uzun saç modeli
Sizlerde ister evinize ister kuaförünüzde saçlarınızı tıpkı Serenay Sarıkaya saçlarına sahip olabilirsiniz.Yapacağınız tek şey saçlarınızı güzelce temizleyip kurulamak ardından maşanın uygun kısmını ısıtarak, ince tutamlar halinde tüm saçları bir bir maşalamak olacaktır.

Serenay Sarıkaya düz saç modeli
Serenay’ın en çok kullandığı diğer bir saç modeli ise düz saçlardır. Bakımlı ve dümdüz saç modeli ile Serenay bambaşka bir güzelliğe bürünmektedir.
Serenay Sarıkaya düz saç modeli
Serenay Sarıkaya saç modelleri bu şekilde sıralanıp gidiyor. Daha fazla bilgi almak için sizler için derlemiş olduğumuz en güzel Serenay Sarıkaya saç modellerine aşağıdaki resimlerden ulaşabilirsiniz.
serenay sarıkaya doğal
serenay sarıkaya topuz saç
serenay sarıkaya dağınık dalgalı saç modeli
serenay sarıkaya şık dalgalı saç
serenay sarıkaya uzun düz saç
serenay sarıkaya yuvarıdan topuz saç modeli
serenay sarıkaya tarz saç stili kısa
serenay sarıkaya doğal hali
serenay sarıkaya seksi
serenay sarıkaya uzun ve dalgalı saç şekli
serenay sarıkaya doğal saç modeli

Diğer ünlülerin saç modellerini incelemek isterseniz , sizi ünlülerin saç modelleri kategorimize alalım. Ayrıca trendleri ve modayı takip eden bir kadınsanız , son saç modelleri bölümümüz bu konuda çok işinize yaracak.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir